39 pracowników Truman Medical Center rezygnuje z mandatu na szczepionki

Kansas City, Mississippi — Tysiące pracowników pracujących w Truman Medical Center/University Health muszą zostać zaszczepione.

Szpital ogłosił w lipcu, że: Wszyscy pracownicy są zobowiązani do pełnego zaszczepienia Do 20 września, chyba że otrzymają zaświadczenie lekarskie. Szpital był pierwszym tego typu w metrze Ogłoś zezwolenie na szczepienie dla pracowników. Od tego czasu wiele innych szpitali podążyło za własnymi wymaganiami i ogłosiło je.

Rzecznik Centrów Medycznych Truman powiedział, że 39 pracowników zrezygnuje w tym tygodniu po podjęciu decyzji o pominięciu szczepionki. To mniej niż 1% z 4500 pracowników szpitala.

Szpital nie ujawnił liczby pracowników, którym udzielono zwolnienia lekarskiego.

W lipcowym oświadczeniu o decyzji prezes i dyrektor generalny Charlie Shields powiedział, że chce mieć pewność, że będzie mógł opiekować się pacjentami, którzy tego potrzebują.

TMC/UH chce mieć pewność, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom, pracownikom i społeczności. W ten sposób zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dawanie przykładu” – powiedział Shields.

READ  Misja BepiColombo po raz pierwszy leci w pobliżu Merkurego

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top