3M S.Sc.

Amerykańska międzynarodowa firma 3M wynajęła około 12 300 metrów kwadratowych na swoją nową siedzibę i centrum usług biznesowych, zlokalizowane w biurowcu Midpoint 71 w Rogo, który jest realizowany przez Echo Investments.

3M GSC Poland wprowadzi się do nowego kampusu w pierwszym kwartale 2022 roku z dwóch różnych lokalizacji. Centrum wspólnych usług biznesowych zapewni specjalistyczne usługi biznesowe w ponad 50 krajach regionu EMEA. 3M specjalizuje się w opracowywaniu produktów dla różnych branż, w tym motoryzacyjnej, medycznej, elektronicznej i produktów konsumenckich.

Midpoint 71 to siódma inwestycja biurowa Echo Investment w tym mieście. Znajduje się przy ul. Pavostask w centrum miasta będzie miał Alask i 36 000 mkw. Powierzchni najmu.

W końcu Mid Point 71 to fantastyczna lokalizacja, która oferuje wiele możliwości: komunikację miejską, centra handlowe oraz dostęp do wielu usług zlokalizowanych w centrum miasta. Jest magnesem dla najemców i ich pracowników. Dodatkowe atuty to elastyczna i nowoczesna przestrzeń biurowa, elegancka architektura oraz ciekawe zielone tarasy. 3M GSC Poland pochwaliło ich wszystkich i wybrało nasz projekt na swoją siedzibę we Wrocławiu. Nasza umowa gwarantuje, że firmy nadal się rozwijają i potrzebują zrównoważonych miejsc pracy, a rynek biurowy Rogo pozostaje dla nich atrakcyjny.
Katarsina Kubika, Dyrektor Regionalny, Biuro Echo Investment

Budowa rozpoczęła się w 2019 roku w Midpoint 71. Projekt, zaprojektowany przez Medusa Group, ma zostać ukończony w IV kwartale 2021 roku.

READ  Polski reżyser żąda od ministra sprawiedliwości przeprosin za porównanie jego filmu do nazistowskiej propagandy

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *