Adam Buxa powołał do reprezentacji Polski

Po ogłoszeniu przez reprezentację Polski swojej listy na eliminacje Mistrzostw Świata FIFA we wrześniu, jest to wielki dzień dla rewolucyjnego napastnika Adama Buxy.

Wpisanie Buxy na listę reprezentacji Polski to jego drugi nabór do reprezentacji Krakw-Native i pierwszy od listopada 2018 roku.

Buxa otrzyma swoją pierwszą międzynarodową czapkę dla Polski, która na początku września zmierzy się z Albanią, San Marino i Anglią. Występując 30 razy w reprezentacji Polski U-17, U-18, U-19 i U-21, Buxa spędził trochę czasu z młodzieżowymi reprezentacjami Polski.

Polska rozpocznie mecz rundy kwalifikacyjnej z Albanią na własnym terenie 2 września o 14:45 czasu wschodniego. Następnie zmierzą się z San Marino 5 września o 14:45 czasu wschodniego. Polska rozegra tę część eliminacji do Mistrzostw Świata na własnym terenie z Anglią 8 września o 14:45. Wszystkie trzy eliminacje Mistrzostw Świata w Polsce będą transmitowane na żywo w ESPN+.

Od czasu dołączenia do rewolucji w styczniu 2020 roku Buxa strzelił czternaście goli i trzy asysty w 43 występach.

Revs potwierdzili, że Buxa prawdopodobnie opuści mecz MLS 3 września na drodze między Revs a Philadelphia Union.

Do Buxy dołączą kilka znanych nazwisk, w tym były pomocnik Chicago Fire Presmislav Frankowski. Bayern Monachium Wielki Robert Lewandowski.

READ  Według doniesień Fernando Santos odchodzi z funkcji trenera Polski po słabym rozpoczęciu eliminacji Euro 2024 | Krajowy

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *