Adam Sandler i Jennifer Aniston łączą siły w grze Murder Mystery 2

Adam Sandler i Jennifer Aniston po raz kolejny łączą siły, aby podpalić ekrany w sequelu swojej komedii z 2019 roku „Murder Mystery”.

Tajemnicza komedia Kyle’a Newachecka „Murder Mystery” stała się wielkim hitem na Netflix. W filmie Adam Sandler i Jennifer Aniston grali męża i żonę. Angażują się w morderstwo bogatego starca. Film był przebojem w weekend otwarcia na platformie OTT, a prawie 73 miliony gospodarstw domowych oglądało go w pierwszych czterech tygodniach od premiery.

Według Deadline, Broadcasting zlecił scenarzyście Hangover Jeremy Garlick wyreżyserowanie filmu na podstawie scenariusza Jamesa Vanderbilta. Adam Sandler i Jennifer Aniston powtórzą swoje role w Murder Mystery 2. Po obejrzeniu poprzedniego sukcesu serialu firma telewizyjna przyspieszyła produkcję.

Murder Mystery 2 będzie kręcony zarówno w Paryżu, jak i na Karaibach.

W 2014 roku Adam Sandler podpisał umowę z Netflix na imponującą kwotę 250 milionów dolarów. Od tego czasu operator nawiązał z nim współpracę, przedłużając dwukrotnie jego umowę bez ujawniania całkowitej kwoty, którą otrzymał w ramach umowy.

„Niezależnie od tego, czy znasz go jako Sandmana, The Waterboya, Billy’ego Madisona, Happy Gilmore, Nicka Spitza, czy po prostu Adama, jedno jest pewne: nasi członkowie nie mają go dość” – powiedział Ted Sarandos, dyrektor ds. treści Netflix. .

„Uwielbiają jego historie i poczucie humoru, co widać w „Murder Mystery”. Nie mogłem więc być bardziej podekscytowany rozszerzeniem naszej współpracy z Adamem i zespołem Happy Madison i przyniesieniem więcej śmiechu na całym świecie”.

Jennifer Aniston i Adam Sandler współpracowali wcześniej w 2011 roku przy romantycznej komedii Just Go With It, wyreżyserowanej przez Dennisa Duggana i Alana Loeba. Nicole Kidman, Nick Swardson i Brooklyn Decker również odegrali znaczące role w filmie.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *