Adele opowiada o reakcji publiczności na jej utratę wagi: „Byłam wtedy pozytywnie nastawiona, a moje ciało jest teraz pozytywne”

Adele mówi o ogólnej reakcji na utratę wagi:

Getty Images/CBS

Adele opowiada o ogólnej reakcji na utratę wagi: „Wtedy miałam pozytywny wpływ na organizm, a teraz mam pozytywny wynik”????

Adele Nie zawiodła niczego swoim wyczekiwanym programem specjalnym Sunday Night (czas amerykański) w Stanach Zjednoczonych.

Gwiazda muzyki rozmawiała w ramach tego z Oprah Winfrey Adele tylko jedną noc Niedzielny program specjalny CBS TV (czas lokalny), który zawierał solidne wykonania piosenek z przeszłości – i kilka nowych prac – a także rewelacje dotyczące jej życia w ostatnich latach.

Adele jeszcze raz Opowiedziała o swojej dramatycznej utracie wagi, mówiąc Oprah, że był to wynik jej rozwodu i wywołanego przez niego niepokoju.

„Czas na mnie”, powiedziała o treningu. „Posiadanie tego rodzaju szpilek w ciągu dnia pomogło mi trzymać się razem”.

Czytaj więcej:
* Adele w końcu ujawnia prawdziwą historię stojącą za jej piosenką „hello” przed programem telewizyjnym
* Adele po raz kolejny odpowiada na roszczenie „zemsty ciała” po swojej podróży odchudzającej
* Zobacz, jak James Corden przezabawnie przedstawia Oprah Winfrey nowy biznes
* Musimy zmniejszyć uwagę na utratę wagi, na którą cierpi Rebel Wilson. Ale nigdy tego nie zrobimy
* Na zdjęciu bez makijażu Slim Adele wygląda jak zupełnie inna osoba

Mówiła również o obsesji publiczności i negatywnej reakcji na jej utratę wagi.

„I [wasn’t] Byłem zszokowany, a nawet stopniowo z niego wyszedłem — moje ciało było kształtowane przez całą moją karierę. „Czy jestem za duża czy za mała, czy jestem gorąca, czy nie, czy cokolwiek – nie patrzyłam na nikogo z powodu ich ciała” – powiedziała.

„Nigdy nie byłem fanem nikogo, ponieważ mieli taki sam kolor włosów lub styl jak ja. Wtedy byłem pozytywnie nastawiony, a moje ciało pozytywne teraz. Ale nie jest moim zadaniem sprawdzanie, co ludzie myślą o swoim ciele – czuję się źle że sprawiało to, że ludzie czuli się okropnie ze sobą, ale to nie jest moja praca”. Próbuję ułożyć sobie życie”.

READ  Corona Virus Covid 19: Ed Sheeran pozytywnie testuje wirusa

W samym pokazie wzięła udział ogromna liczba gwiazd, w tym jej przyjaciółka kaczor.

Obecni byli także James Corden, Lizzo, Dwyane Wade, Gabrielle Union, Gordon Ramsay, Melissa McCarthy, Leonardo DiCaprio, Seth Rogen, Donald Glover i wiele innych znanych twarzy, z których wszyscy obserwowali, jak Adele biega w swoim katalogu, a nawet śpiewa. Para podczas oświadczyn.

Po prawdziwym „tak” i wiwatach publiczności po oświadczeniu na scenie, Adele zaśpiewała Sprawiam, że czujesz mą miłość Na cześć nowo narzeczonej pary.

Później zaoferowała trzy utwory, w tym przylgnąć doI pić wino, I Miłość to gra Z jej nadchodzącego albumu 19 listopada, zatytułowanego 30.

Adele tylko jedną noc Ekrany 22 listopada w Nowej Zelandii w TVNZ 2 i TVNZ OnDemand.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top