Adwokat Johnny’ego Deppa, Camille Vasquez, dostaje duży awans po wygraniu procesu

Camille Vasquez została wielce nagrodzona za wszystkie swoje wysiłki w ciągu ostatnich kilku tygodni. Zdjęcia/Getty Images

Niespełna tydzień po jej imponującym zwycięstwie w szeroko nagłośnionym procesie Johnny’ego Deppa o zniesławienie przeciwko Amber Heard, adwokat Deppa, Camille Vasquez, została awansowana na wspólnika w jej słynnej firmie prawniczej zajmującej się rozrywką.

Strona Six zauważa, że ​​37-letnia Vasquez była tylko współpracowniczką w firmie prawniczej Browna Rudnicka, kiedy rozpoczęła się sprawa o zniesławienie, ale szybko stała się gwiazdą procesu dzięki jej przekonującym argumentom, profesjonalnej postawie i ostremu przesłuchiwaniu Hurda.

W komunikacie prasowym dziś rano William Baldega, prezes i dyrektor generalny Brown Rudnick, powiedział: „Cieszymy się, że możemy powitać Camille w partnerstwie,

„Z historycznego punktu widzenia zachowywaliśmy to ogłoszenie do końca naszego roku podatkowego. Ale występ Camille podczas procesu Johnny’ego Deppa udowodnił światu, że jest gotowa zrobić kolejny krok już teraz”.

„Jesteśmy z niej niesamowicie dumni i czekamy na to, co osiągnie jako nasz najnowszy partner”.

Camille Vasquez wychodzi z sądu podczas procesu cywilnego Johnny'ego Deppa i Amber Heard.  Zdjęcia/Getty Images
Camille Vasquez wychodzi z sądu podczas procesu cywilnego Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Zdjęcia/Getty Images

Źródła powiedziały New York Post, że Vasquez została zasypana ofertami pracy z Hollywood i że prawniczka zajmująca się rozrywką znalazła się w środku wojny przetargowej między konkurującymi kancelariami prawnymi, które chciały jej pracy.

Imponująca prawniczka wydała oświadczenie w odpowiedzi na promocję, mówiąc, że „jest zachwycona, że ​​Brown Rudnick udzielił mi pełnego wotum zaufania.

„Jestem dumny z wyjątkowo utalentowanego zespołu, którym miałem zaszczyt przewodzić, który był przykładem pracy zespołowej i współpracy, i nie mogę się doczekać dalszego reprezentowania kultury doskonałości Browna Rudnicka”

Vasquez i jej zespół prawników zdołali skutecznie przekonać ławę przysięgłych, że Heard oczerniał Deppa na wielu kontach po tym, jak aktorka napisała opinię dla Washington Post z 2018 r., w której twierdziła, że ​​jest „osobą publiczną reprezentującą przemoc domową”.

Johnny Depp spędził dni od próbnego koncertowania z Jeffem Beckiem po Wielkiej Brytanii.  Zdjęcia/Getty Images
Johnny Depp spędził dni od próbnego koncertowania z Jeffem Beckiem po Wielkiej Brytanii. Zdjęcia/Getty Images

READ  Czy randki Netflix mogą być ślepe w prawdziwym życiu?

Niektórzy eksperci prawni wyrażali wcześniej zdziwienie, że Brown Rudnick dał Vasquez tak kluczową rolę w zespole prawnym Deppa, mimo że był tylko partnerem.

Partnerka z kancelarii prawniczej w Los Angeles powiedziała gazecie, że była „bardzo zaskoczona widząc ją jako koleżankę”, biorąc pod uwagę jej występ na rozprawie.

Partner wyjaśnił: „W większości przypadków pracownicy nie otrzymują takich ról, jakie im przydzielono. Robienie pokazu i zamykanie to coś bezprecedensowego”.

Inne źródło udostępniło, że Vazquez zaczął również otrzymywać oferty od sieci telewizyjnych i kablowych, a także od hollywoodzkich firm prawniczych.

„Klienci z talentami wpatrują się w Camille, ponieważ zdają sobie sprawę, że jest nosorożcem – inteligentną, inteligentną i wyważoną prawniczką, której imponujące wyniki podczas procesu doprowadziły ją do rzadkiego poziomu widoczności” – powiedział źródło.

„A fakt, że jest kolorową kobietą, jest dodatkowym bonusem”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top