Agnieszka Debrowska pierwsza w Polsce kolekcja rękopisów w Hotelu

Agnieszka Debrowska pierwsza w Polsce kolekcja rękopisów w Hotelu

Zapraszamy na uroczystość otwarcia ósmego sezonu Eurobuild FM! Byliśmy jednymi z pierwszych dziennikarzy, którzy odwiedzili wnętrza pierwszego w Polsce hotelu z kolekcją rękopisów. Mamy dla Ciebie jeden nagrany!

Agnieszka Debrowska, dyrektor generalna PI Hotel Management Group, opowiedziała „Eurobuildowi” o największych wyzwaniach, jakie pojawiły się w związku z przygotowaniami do otwarcia pierwszego w Polsce hotelu Handwriting Collection oraz stanem rynku hotelowego w Polsce. A Agnieszka Dąbrowska zdradza, które typy hoteli mają największe szanse przetrwać trudne czasy (bo – uwaga spoiler! – nie wszystkie przetrwają).

Znajdź 3 minuty i zapytaj eksperta [in Polish]!

Posłuchaj na głośniku „Agnieszki Dąbrowskiej o pierwszym hotelu w Polsce odręcznie pisanej kolekcji”.

Zbiór rękopisów Korony Kraków mieści się w odrestaurowanej chacie z 1923 roku. Królewskiej 6. Na pięciu piętrach obiekt oferuje 44 pokoje, restaurację, bar, przestrzeń konferencyjno-bankietową oraz strefę fitness. Wystrój wnętrz utrzymany jest w stylu Art Deco. Obiektem zarządza firma PI Apartamenty & Hotele.

xxx

Podcastów Eurobuild można słuchać bez ograniczeń na globalnych platformach streamingowych, takich jak Spotify, iTunes (Apple Podcasts) i Google Podcasts.

Odkryj kanał Eurobuild FM i ciesz się słuchaniem!

READ  Putin ostrzega Polskę przed rozpętaniem agresji na Białoruś | Władimir Putin

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *