Aktor Aziz Ansari wyjaśnia, dlaczego przestał korzystać z Internetu

Aktor ujawnił, że przestał używać e-maili cztery lata temu – i wyjaśnił dlaczego. Zdjęcia/Getty Images

Aziz Ansari przestał korzystać z Internetu.

38-letni aktor ujawnił, że całkowicie odciął sobie połączenie internetowe i przestał korzystać z poczty e-mail cztery lata temu.

Podzielił się: „Jednak wiele lat temu zacząłem wyłączać internet, a wiesz, usunąłem wszystkie media społecznościowe i wszystkie te rzeczy, a ja po prostu szedłem wolniej i wolniej. Przestałem używać poczty e-mail, jak być może cztery lata temu.”

Aziz określił swoją decyzję o odcięciu kontaktu z mediami społecznościowymi i e-mailami jako „dieta mentalna”.

Kevin Hart powiedział Sirius XM’s Comedy Gold Minds z Kevinem Hartem: „To wszystko… to tak, jakbym zaczynał myśleć, wiesz, każdy myśli o swojej diecie i tym, co je – w pewnym momencie chodzi również o myślenie o Twoim dieta mentalna i to, na co się zwracasz.

„Czy to jest tak, jak, och, przeglądanie tych samych czterech witryn, ciągłe sprawdzanie New York Times 50 razy dziennie. W pewnym momencie tak, to naprawdę nie pomaga”.

Mimo to Aziz przyznaje, że wiele osób nie ma możliwości opuszczenia mediów społecznościowych lub poczty e-mail.

Komik wie, że jako celebryta prowadzi odrębny styl życia.

Aziz – który grał Toma Haverforda w Parks and Recreation – powiedział: „To znaczy, spójrz, wiem, że to wszystko jest tak, że jestem w sytuacji, w której mogę to zrobić i mam, wiesz, pewną pewność przywileje, aby móc to zrobić.

„Pomocnik czy cokolwiek – ale wszystkie te rzeczy, które moim zdaniem pomagają mi zrobić więcej, zajmować się rzeczami lub czymkolwiek, niezależnie od tego, czy są to ćwiczenia, medytacja i tego typu rzeczy”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top