Aktor i komik Tiffany Haddish został oskarżony w Gruzji o odpowiedzialność pod wpływem jazdy pod wpływem alkoholu

Aktorka Tiffany Haddish pozuje na ceremonii otwarcia Academy of the Motion Picture Museum w Academy of the Motion Picture Academy 25 września 2021 r. w Los Angeles.

Dan Steinberg/AFP

Aktorka Tiffany Haddish pozuje na ceremonii otwarcia Academy of the Motion Picture Museum w Academy of the Motion Picture Academy 25 września 2021 r. w Los Angeles.

Władze USA poinformowały, że Tiffany Haddish została aresztowana w piątek i oskarżona o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Asystent szeryfa Matt Myers powiedział w komunikacie prasowym, że aktor i komik został aresztowany po tym, jak policja Peachtree otrzymała telefon około 2:30 w sprawie kierowcy śpiącego za kierownicą autostrady. Myers powiedział, że funkcjonariusz zobaczył samochód, który pasował do opisu rozmówcy, i zatrzymał Haddisha, gdy wjechał na podwórko domu.

Czytaj więcej:
* Meg Ryan oszałamia w seksownej różowej sukience podczas rzadkiego występu na czerwonym dywanie
* Kaia Gerber i Jacob Elordi prezentują się na czerwonym dywanie jako małżeństwo
* Olivia Rodrigo ma na sobie najbardziej niebezpieczną sukienkę na otwarciu Muzeum Akademii

Myers powiedział, że Haddish później przedstawił obligację w wysokości 1666 USD (2449 NZ $) i został zwolniony z więzienia hrabstwa Fayette. Nie ujawnił żadnych informacji o możliwym terminie rozprawy.

Rzecznik Haddish nie odpowiedział od razu na e-mailową prośbę o komentarz.

Haddish był supergwiazdą wielkiej komedii dziewczyny podróż Zagrał w filmach takich jak kuchniai Szkoła wieczorowa i jak szef. Napisałem też plik New York Times Bestseller, Kolejny czarny jednorożec Prowadził słynny program telewizyjny Dzieci mówią najdroższe rzeczy.

Peachtree City znajduje się około 40 mil (63 kilometry) na południe od Atlanty.

READ  Solar Review: nowy album Lorde żegna kult sławy

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top