Aktor z Hollywood, Dev Patel, próbuje rozbić dźgnięcie Adelajdy

Dev Patel w filmie Lew 2016. Zdjęcie/Załączone

Jego przedstawiciele twierdzili, że gwiazda filmowa Dev Patel zaangażowała się w walkę na noże i późniejsze dźgnięcie nożem w centrum Adelajdy.

Angielski aktor został sfilmowany podczas rozmowy z policją w poniedziałek wieczorem po tym, jak był świadkiem kłótni na Gouger St.

Mężczyzna i kobieta kłócili się na ulicy przed kontynuowaniem bójki w sklepie. Patel rzekomo próbował interweniować, aby zapobiec eskalacji kłótni z nożami, ale mężczyzna został podobno dźgnięty nożem w klatkę piersiową.

32-latek jest obecnie w szpitalu, leczy się z powodu rany nie zagrażającej życiu. 34-letnia kobieta, która jest znana ofierze, została oskarżona o napaść kwalifikowaną i odmówiono jej zwolnienia za kaucją. Policja nie wierzy, że był to atak przypadkowy.

Przedstawiciele Patel powiedzieli 7News, że był ze swoimi przyjaciółmi, kiedy był świadkiem trwającej walki w centrum Adelajdy.

„Dave działał zgodnie ze swoim naturalnym instynktem, próbując uspokoić sytuację i przerwać walkę” – powiedzieli w oświadczeniu dla 7News.com.au.

Dev Patel przez całą noc był na miejscu zdarzenia dźgnięcia nożem w Adelajdzie.  zdjęcie / 7 aktualności
Dev Patel przez całą noc był na miejscu zdarzenia dźgnięcia nożem w Adelajdzie. zdjęcie / 7 aktualności

„Grupa na szczęście odniosła sukces i pozostali na miejscu, aby zapewnić przybycie policji i karetki pogotowia”.

Podczas gdy jego klienci twierdzili, że Patel nie był bohaterem, który interweniował w celu przerwania walki, mieli nadzieję, że jego sława pomoże zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

„Ten konkretny incydent podkreśla większy systemowy problem nietraktowania zmarginalizowanych członków społeczeństwa z godnością i szacunkiem, na jaki zasługują” – czytamy w oświadczeniu.

„Mamy nadzieję, że ta historia zyska taki sam poziom uwagi mediów [solely because Dev, as a famous person, was involved] Może to być zachętą dla prawodawców do empatii w określaniu długoterminowych rozwiązań, aby pomóc nie tylko jednostkom, które uczestniczyły, ale całej społeczności”.

Patel, znany z ról w Lion and Slumdog Millionaire, spotyka się z australijską aktorką Tildą Cobham-Hervey. Para spotyka się, odkąd zagrali razem w filmie Hotel Mumbai z 2018 roku.

READ  Patrick Dempsey został oskarżony o terroryzowanie postaci z Grey's Anatomy

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top