Aktorka, której ojciec zmarł na Covida, odpowiada trollowi, który nazwał ją nieudacznikiem za noszenie maski na twarz

Abigail Breslin odpowiedziała, że ​​internetowy troll nazwał ją „żałosną przegraną” za noszenie maski na twarz. Zdjęcia/Getty Images

Abigail Breslin odpowiedziała, że ​​internetowy troll nazwał ją „żałosną przegraną” za noszenie maski na twarz.

Gwiazda Stillwater postępowała zgodnie z radą pracowników służby zdrowia, nosząc zakrycie twarzy podczas przebywania w miejscach publicznych. Breslin opublikowała zdjęcie siebie w masce na Instagramie, a kiedy jeden z trolli nazwał ją „przegraną”, odpowiedziała, zauważając, że jej ojciec Michael – który zmarł w lutym w wyniku powikłań po Covid-19 – mógłby żyć, gdyby było ich więcej ludzie noszący maski.

Pod zdjęciem 25-letniej aktorki na kolejce górskiej w zakryciu twarzy użytkownik Instagrama napisał: „Kto jest żałosnym przegranym w masce?”

Abigail odpowiedziała: „Tym żałosnym nieudacznikiem jestem ja, ktoś, kto stracił ojca dla kogoś, kto nie nosi maski i daje mu Covida”.

Potem dodała szczerze: „Możesz teraz uprzejmie iść”.

Niedawno Breslin, która pojawiła się w filmach Zombieland i Little Miss Sunshine, podzieliła się tym, jak to było po raz pierwszy świętować święta bez taty.

Na Instagramie napisała: „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Nie będę kłamać. To dla mnie dziwne. Mój pierwszy sezon wakacyjny bez taty.

„Uwielbiam okres świąteczny i jestem bardzo wdzięczna, że ​​mam go z mamą, rodzeństwem, przyjaciółmi i chłopakiem… Naprawdę mam szczęście. Ale trudno wiedzieć, że nie mogę zadzwonić do taty i życzyć mu Wesołych Świąt lub wysłać mu bon podarunkowy na dobry steakhouse.

Breslin przyznał, że „niektóre dni są trudniejsze niż inne”, zanim powiedział: „Smutek jest zwodniczym małym potworem”.

Breslin napisał: „Niektóre dni są trudniejsze niż inne… Smutek to twarda mała bestia. Szkoda, że ​​nie ma daty wygaśnięcia utraty kogoś… Ale miałem prawie 25 lat posiadania wspaniałego ojca i czuję się jak jeśli wiem, co teraz powie, myślę, że jest to coś w stylu „Dlaczego płaczesz kochanie? Ja kończę. Nie martw się o mnie! Kocham cię, moja piękna.” Każdemu, kto tęskni za kimś w te święta… Widzę cię, słyszę i nie jesteś sam. [sic]”

READ  „Spice Girl” Jerry Horner jest „całkowicie zdruzgotana” po nagłej śmierci w swojej rodzinie

Breslin od tego czasu ogłosiła, że ​​robi sobie przerwę od Instagrama po tym, jak więcej trolli postanowiło ścigać aktorkę, a jeden posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​jej ojciec zmarł na Covida, ponieważ był „słaby”. Aktorka była również rozwścieczona krytyką po drugiej stronie spektrum, kiedy opublikowała zdjęcie grupowe ze swoimi przyjaciółmi, z których żaden nie miał masek.

Breslin udostępnił zrzut ekranu z komentarzem wyroku, który brzmiał: „Jest zdenerwowana, że ​​ludzie nie noszą masek, ale nikogo tu nie ma… co za hipokryta”.

Breslin odpowiedział: „Zrobiliśmy nasze zdjęcie, aby zrobić jedno zdjęcie. Wszyscy uczestnicy zostali zaszczepieni i przebadani.

„Zadzwoniłem do kogoś, ponieważ powiedzieli mi, że mój tata jest „słaby”, ponieważ zmarł z powodu Covid, a on powiedział, że jestem „żałosnym przegranym”, ponieważ nosiłem moją maskę podczas publicznej wycieczki z nieznajomymi.

„Zawsze noszę maskę wokół innych [except] Znajomi, których znam, zostali zaszczepieni i wstępnie przetestowani”.

Potem oświadczyła: „Cóż, to będzie mój ostatni post na jakiś czas, ponieważ nie muszę się dalej tłumaczyć”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top