Alabama ustanowiła rekordową liczbę pacjentów z COVID-19 na oddziale intensywnej terapii 30 sierpnia

Alabama ustanowiła nowy rekord liczby pacjentów z COVID-19 na oddziale intensywnej terapii. Według Alabama Hospital Association, stan zarejestrował w poniedziałek ponad 880 pacjentów z COVID-19 na swoim oddziale intensywnej terapii, co jest najwyższą liczbą od początku pandemii. Poprzedni rekord wynosił 848 w styczniu, u ponad połowy pacjentów otrzymujących intensywną opiekę w stanie zdiagnozowano COVID-19, a ponieważ starsza populacja staje się bardziej podatna na szczepienie, szpitale stanowe twierdzą, że przyjmują więcej młodszych pacjentów z wirus. Zakaźny wariant delta rozprzestrzenia się w populacjach nieszczepionych. COVID-19 w Alabamie Nie widzisz panelu ADPH? Kliknij tutaj Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze wiadomości dotyczące COVID-19 Kliknij tutaj, aby znaleźć najbliższą klinikę szczepień w Alabamie.

Alabama ustanowiła nowy rekord liczby pacjentów z COVID-19 na oddziale intensywnej terapii.

według Stowarzyszenie Szpitala w Alabamie, stan zarejestrował w poniedziałek ponad 880 pacjentów z COVID-19 na swoim oddziale intensywnej terapii, co jest najwyższą liczbą od początku pandemii. Poprzedni szczyt wyniósł 848 w styczniu.

U ponad połowy pacjentów otrzymujących intensywną opiekę w stanie zdiagnozowano COVID-19.

Ta treść jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ponieważ starsza populacja staje się bardziej podatna na szczepienie, szpitale stanowe twierdzą, że przyjmują coraz więcej młodszych pacjentów z wirusem, ponieważ zakaźny wariant delta rozprzestrzenia się w nieszczepionych populacjach.

covid-19 w alabamie

Nie widzisz panelu ADPH? Kliknij tutaj.

Kliknij tutaj Najnowsze wiadomości na temat COVID-19.

Kliknij tutaj Aby znaleźć klinikę szczepień w Alabamie blisko Ciebie.

READ  Deszcz meteorytów Geminidów rozświetla nocne niebo

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *