Alanis Morissette odwołuje koncerty w Australii i Nowej Zelandii

Alanis Morissette odwołała swoją nadchodzącą trasę koncertową po Australii i Nowej Zelandii. Zdjęcia/Getty Images

Alanis Morissette odwołała swoje nadchodzące koncerty w Australii i Nowej Zelandii.

Promotor Live Nation potwierdził, że rocznicowe koncerty Jagged Little Pill Downunder zostały odwołane z powodu „problemów z harmonogramem i bezprecedensowych wyzwań logistycznych na 2022 World Tour”.

„W porozumieniu z ich kierownictwem wszyscy uważamy, że najlepiej jest zwrócić teraz posiadaczom biletów i wszyscy zobowiązaliśmy się do jak najszybszego przełożenia tych dat”.

Miała się pojawić na Spark Arenie w listopadzie.

W oświadczeniu skierowanym do fanów z Australii i Nowej Zelandii, Morissette powiedziała, że ​​jest „niezawodna”, że musi odwołać trasy koncertowe.

„Kocham was wszystkich i wrócę tak szybko, jak będę mógł. Do tego czasu wielkie uściski”.

Odwołanie następuje po tym, jak trasa została już wielokrotnie przełożona z powodu pandemii Covid-19.

Trasa, która obchodziła 25. rocznicę wydania jej klasycznego albumu Jagged Little Pill, została najpierw przesunięta do listopada 2020 roku, a następnie przesunięta do listopada 2021 roku. Koncert Spark Arena został następnie przełożony na kolejny rok.

Jagged Little Pill zawierała jej hity Hand In My Pocket i Ironic i jest uważany za jeden z najbardziej udanych albumów lat 90. Zajmowała pierwsze miejsce w Nowej Zelandii przez 11 kolejnych tygodni.

Ostatni siedmiokrotny zdobywca nagrody Grammy był ostatnim w Nowej Zelandii w 2018 roku, by wystąpić w Queenstown, Topo i Whitianga z Georgem Thoroughgoodem i Colinem Hayem.

W 1998 roku Morissette zagrał darmowy koncert w Ota Arena w Auckland dla 15-tysięcznego tłumu. Kanadyjska piosenkarka zdobyła album roku i najlepszy album rockowy podczas rozdania nagród Grammy w 1996 roku za Jagged Little Pill.

Posiadacze biletów otrzymają zwrot pieniędzy.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top