Amber Heard twierdzi, że gwiazda Jason Momoa ubrała się jak jej były mąż Johnny Depp w sequelu Aquamana.

Amber Heard twierdzi, że gwiazda Jason Momoa ubrała się jak jej były mąż Johnny Depp w sequelu Aquamana.

Wygląda na to, że sprawy wcale nie szły gładko Aquaman i Zaginione Królestwo wynajmowanie.

Pojawiły się dokumenty napisane przez terapeutę Amber Heard, dr Dawn Hughes, zawierające twierdzenia, że ​​aktor Jason Momoa nie tylko był pijany, kiedy pojawił się na planie, ale był ubrany jak były mąż Heard, Johnny Depp.

„Jason powiedział, że chce mnie zwolnić” – czytamy w dokumentach. „Jason jest pijany – spóźnił się na plan. Ubieraj się jak Johnny. Ma też wszystkie pierścionki.

Notatki z procesu Hearda o zniesławienie przeciwko Deppowi ujawniono w kwietniu 2022 r. Osoba bliska Heard potwierdziła, że ​​dokumenty pochodzą z sesji terapeutycznej, w której brała udział 27 grudnia 2021 r.

Przedstawiciel Momoa odmówił komentarza różnorodnyRzecznik DC ujawnił wydawcy, że „Jason Momoa przez cały czas na planie zachowywał się profesjonalnie „Aquaman i zaginione królestwo”.

Inne źródło, które było obecne podczas kręcenia filmu, powiedziało agencji: „Jason pracuje nad tym, aby to powstrzymać. [He] Lubi od czasu do czasu napić się piwa, jak wszyscy, ale nie wygląda na pijanego.

Heard i Aquaman zagrają u boku Jasona Momoa.
Heard i Aquaman zagrają u boku Jasona Momoa.

Osoba z wewnątrz twierdziła również, że widziała Heard i Momoę żartujących razem, gdy ich nie było Aquamana wynajmowanie.

Dodali: „I nie ubiera się jak Johnny Depp”. „Zawsze ubierał się w stylu bohemy”.

Innym szczegółem, który wyszedł na światło dzienne dochodzenie, była interakcja między reżyserem Jamesem Wanem a Heardem, podczas której Wan rzekomo „podniósł głos” na aktorkę i miał ją wyrzucić z kontynuacji.

Jednakże rzecznik DC stwierdził różnorodny„James jest znany z traktowania swojej obsady i członków ekipy z najwyższym szacunkiem oraz z budowania pozytywnej atmosfery sprzyjającej współpracy na planie – Aquamana Filmy nie były wyjątkiem.

Aktorzy Amber Heard (po lewej) i Jason Momoa biorą udział w serii Build Speaker, aby omówić Aquamana.  Zdjęcie/AP
Aktorzy Amber Heard (po lewej) i Jason Momoa biorą udział w serii Build Speaker, aby omówić Aquamana. Zdjęcie/AP

READ  The Masked Singer NZ 2022 Odcinek 7: Daddy's Dance Moves i „Największa ewolucja” sezonu

W raporcie ujawniono również, że były chłopak Heard, Elon Musk, został poproszony przez stronę procesową o wysłanie „listu spalonej ziemi do Warner Bros., grożącego spaleniem domu”, jeśli nie zostanie uwzględniona w sequelu po tym, jak podobno prawie straciła życie. zwolniona z powodu „braku… chemii między nią a Momoa.

podejmujący decyzję Skontaktowałem się z przedstawicielami Warner Bros. i Wana, lecz do czasu wydania prasy nie otrzymali żadnej odpowiedzi.

IndieWire Raporty wskazują, że Heard pojawia się dopiero w 10 minucie sekundy Aquamana film.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *