Angelina College nazywa boisko baseballowe po długoletniej radzie powierniczej

Lufkin, Teksas (KTRE) – Angelina College oficjalnie nazwał swój kort baseballowy w piątek. Poświęcony uhonorowaniu ojca i syna, którzy przez wiele lat pracowali w Poland Field College.

Setki osób zgromadziło się na boisku baseballowym Angelina College, aby oddać hołd zmarłemu Robertowi Poland Sr. i jego synowi Robertowi Poland Jr., dwóm długoletnim członkom Rady Powierniczej Angelina College.

„Zarówno Lufkin, jak i college, sportowiec i Robert, jego syn naprawdę kochał baseball i chce korzystać z wielu udogodnień, które mamy teraz”, powiedział Guy Davis, dyrektor ds. Lekkiej atletyki w Angelina College.

Rodzina, przyjaciele i studenci stanęli razem, aby oddać hołd pamięci Polski, w tym wdowie po Robercie Polish Jr.

„Często rozmawia ze mną do ucha, rozmawia z moimi córkami, rozmawia z moją wnuczką Claire, wciąż jest z nami” – powiedział Polska.

Błogosławieństwo dla rodziny, a Angelina College została nazwana imieniem Polski i podzielona przez dyrektora lekkoatletyki Guya Davisa, aby podzielić się pamięcią o wieloletnich zwolennikach Angelina College.

„Oboje zrobili dużo na AC i na pokładzie, ale jako jednostki, jak mówi jego żona,„ pole marzeń ”, a to jest jedno z marzeń Roberta Polanda o zbudowaniu tego kampusu. Powinien to zobaczyć, zanim odejdzie – powiedział Davis.

Robert Polski Starszy zmarł w 2013 roku. Jego syn zmarł w 2021 roku.

Prawa autorskie 2022 KTRE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Czy polska dywersyfikacja energetyczna się opłaciła?

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top