Apple Car został zaprojektowany specjalnie, mówiąc, że wykorzystuje nowe patenty giganta technologicznego

Apple Car został zaprojektowany specjalnie, mówiąc, że wykorzystuje nowe patenty giganta technologicznego

Świergot

Apple Car został zaprojektowany specjalnie, mówiąc, że wykorzystuje nowe patenty giganta technologicznego

podczas „Jabłko Samochód „był tylko pomysłem unoszącym się przez chwilę w chmurze, firma postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Używając tego, co twierdzi, są patentami zgłoszonymi przez Apple Inc. Ostatnio , Wanarama– Firma, która reklamuje się jako specjalista ds. wynajmu samochodów nr 1 w Wielkiej Brytanii – „stworzyła wizję” dla rzekomego samochodu Apple i można śmiało powiedzieć, że entuzjaści gigantów technologii wkroczą do akcji.

Projekt – który wygląda inspirowany Teslą Cybertruck – jest w komplecie z matowym białym wykończeniem, Iphone– Inspirowane klamkami, adaptacyjnymi drzwiami, designem coupe do SUV-a, karoserią bez słupków i wieloma innymi elementami we wnętrzu. Ogólnie wygląda tak elegancko, jak każdy inny produkt Apple.

Czytaj więcej:
* Foxconn, monter iPhone’ów, przygotowuje ramię robota na debiut samochodu Apple
* Dlaczego akumulator do samochodu elektrycznego jest dziś tak drogi?
* W kabinie toczy się wojna o sprzedaż samochodów elektrycznych w Chinach
* Obsesja Big Tech na punkcie samochodów polega na oderwaniu wzroku od drogi

Vanarama powiedział: „Korzystając z oryginalnych patentów zgłoszonych przez Apple Inc., stworzyliśmy wizję oczekiwanego Apple Car i tego, jak może wyglądać w momencie premiery”. „Kliknij poniżej, aby poznać samochód od środka i na zewnątrz, ze szczegółami dotyczącymi rzeczywistych patentów, które zostały wykorzystane w koncepcji”.

jak Następna sieć Raporty wskazują, że firma wykorzystała patenty, takie jak US10309132B1, które mogą prowadzić do zmodernizowanego podwozia pojazdu bez słupków i dostosowywalnego projektu fotela dozwolonego przez US10384519B1, aby całkowicie zainspirować jazdę w stylu Apple.

Interaktywny model 3D pokazuje nawet kierownicę połączoną z Siri i panel ekranu dotykowego, dzięki czemu rzeczy wyglądają jednocześnie futurystycznie i realistycznie.

W zeszłym roku w grudniu Reuters Wspomniałeś, że firma poszukuje pojazdów autonomicznych. Chociaż w najbliższym czasie możemy nie dostać samochodu z flagowych produktów Apple, przynajmniej fani mają teraz na co popatrzeć.

READ  Epidemia Delta Covid 19: Wznowienie wąwozu, implikacje NZTA oceniają blokadę

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top