Apple nie zaktualizuje zdjęcia Josepha Gordona-Levitta pana Cormana autorstwa Wellingtona

Jabłko anulowane Pan Corman, nowozelandzki dramat Joseph Gordon-Levitt, którego ostatni odcinek został wyemitowany w sobotę.

Produkcja na pierwszy sezon Pan Corman Przeprowadził się do Wellington w zeszłym roku, po tym, jak pandemia Covid-19 ogarnęła Stany Zjednoczone i zamknęła jego studia w Los Angeles.

Gordon-Levitt wyreżyserował, wyreżyserował i napisał serial. Kiedy w październiku produkcja przeniosła się do Nowej Zelandii, on i jego rodzina byli Przenieś się do Wellingtoni zostawił „setki” ekipy produkcyjnej w Los Angeles.

Wcześniej Gordon-Levitt Powiedzieć rzeczy To, że mógł zakończyć produkcję w Nowej Zelandii, wydawało się, że „wygrał na loterii”.

Czytaj więcej:
* Pan Corman: Dramat Josepha Gordona-Levitta Apple odzwierciedla współczesny niepokój
* Joseph Gordon-Levitt zakończył zdjęcia, ale nie chce opuścić Wellington
* Ukazał się pierwszy zwiastun komediodramatu Pan Corman w reżyserii Josepha Gordona-Levitta

„Dopóki jesteś z nami”, powiedział, „jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni, że tu jesteśmy”.

Jednak odszedł na kilka tygodni przed ogłoszeniem przez Apple, że seria została skutecznie anulowana.

Joseph Gordon-Levitt zagra w filmie Pan Corman na Apple TV

APPLE TV / W zestawie

Joseph Gordon-Levitt zagra w filmie Pan Corman na Apple TV

Pan Corman Widział Gordona-Levitta grającego nauczyciela walczącego z szaleństwem życia. Początkowo opisywano go jako komika, ale zanurzył się w surrealizmie i poruszał takie tematy, jak depresja, kryzysy i pytania egzystencjalne.

Dziesięcioczęściowa seria spotkała się w dużej mierze z pozytywną reakcją krytyków. Zdobył 70 procent na Rotten Tomatoes,

NS Rzeczy do obejrzeniaUwaga krytyk James Crout Ten melodramatyczny i introspektywny program nie będzie dla wszystkich. Mimo to, powiedział, „oferuje przebłyski połączonej inspiracji i uznania”.

Hollywoodzki reporterGłówny krytyk telewizyjny powiedział, że film był „wszechobecny”. Ale „wszędzie w coraz bardziej czarujący i kreatywny sposób”.

Stróż Dało mu trzy przeciętne gwiazdki, ale zachęciło widzów do „trzymania się tego” po kilku pierwszych odcinkach, które krytyk Rebecca Nicholson powiedziała, że ​​nie oddają tego sprawiedliwie.

Pan Corman Joseph Gordon-Levitt nie został odnowiony na drugi sezon.

dostarczony

Pan Corman Joseph Gordon-Levitt nie został odnowiony na drugi sezon.

ostateczna dataRzadko zdarza się, aby Apple kończyło program po zaledwie jednym sezonie, powiedziała ona, która była pierwszą hollywoodzką gazetą, która poinformowała o odwołaniu programu. Wspomniałeś, że Apple TV nakręciło tylko jeden serial w jednym sezonie, co oznacza Pan Corman Dołącz do szeregów Mały głos.

Gordon-Levitt będzie nadal współpracować z Apple. Prowadził produkcję animowanego programu telewizyjnego dla dzieci, Wolfboy i fabryka wszystko, dla giganta nadawania i technologii.

READ  Królowa Elżbieta II odwołuje podróż do Irlandii Północnej po otrzymaniu porady lekarskiej na odpoczynek

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top