Aspołeczne zachowanie nielegalnych obozów na plaży powoduje frustrację władz

Grupa Nielegalny obóz w Auckland Browns Bay Opuścili gniew lokalnych władz, po doniesieniach o zniszczeniu mienia rady, zerwanych barykadach i rzekomym groźnym zachowaniu.

Regulamin rady miasta Auckland zabrania ludziom rozbijania namiotów przez noc nad brzegiem morza, a lokalna posłanka Erica Stanford powiedziała, że ​​otrzymała skargi od wielu lokalnych mieszkańców dotyczące zachowania obozujących tam ludzi.

Stanford powiedział, że podobne problemy wystąpiły w Rothesay Bay mniej więcej w tym samym czasie w zeszłym roku. Jednakże, ponieważ zespół ds. zgodności szkieletowej Rady nie miał personelu do pracy z dnia na dzień, wdrożenie regulaminu było trudne.

Przepisy Rady Auckland zabraniają ludziom rozbijania namiotów przez noc na plaży.

Mapy Google / Wprowadzenie

Przepisy Rady Auckland zabraniają ludziom rozbijania namiotów przez noc na plaży.

„Istnieją zasady nie bez powodu” – powiedział Stanford.

Czytaj więcej:
* Covid-19: 49 nowych przypadków pozaszpitalnych, 46 w szpitalu
* Perching Parrot Café Perching Parrot’s koncesja na posiłki na świeżym powietrzu zawieszona po anulowaniu subskrypcji My Vaccine Pass
* Pracownik NZ Post zmarł po tym, jak samochód wylądował na banku w Wellington

„To nie jest pole namiotowe i nie możemy zrobić wyjątku dla jednego lub dwóch rodzinnych obozowiczów – nie ma mediów ani elektryczności, ale ludzie ustawiają namioty i sznury do prania, nękając członków społeczeństwa.

„to jest niedopuszczalne.”

Według lokalnego członka zarządu Alexisa Bublebauma wypadki trwały przez ostatnie cztery dni.

Otrzymał również skargi od mieszkańców na zachowanie obozu. Powiedziała, że ​​w pewnym momencie obozowicze włamali się do rezerwatu i uszkodzili źródło zasilania rady. Liczba incydentów, na które narażone są obiekty użyteczności publicznej Zaczyna ją martwić.

„Pracowaliśmy z zespołem placówek społecznych i przyglądają się naprawom. To duży, zatłoczony obszar z dziećmi na pobliskim placu zabaw” – powiedział Poppelbaum.

„W lokalnej radzie będziemy musieli porozmawiać o tym, jak upewnić się, że to się nie powtórzy. Zarząd nie tworzy regulaminów, więc musimy naciskać, aby to zmienić.”

Poppelbaum powiedział, że jedną z opcji może być zatrudnienie zewnętrznej grupy bezpieczeństwa jako zespołu ds. zgodności, który miałby pracować na nocne zmiany i patrolować witryny.

Rada Auckland ma podobne podejście Jeśli chodzi o kontrolę hałasu.

Browns Bay Beachfront to popularne miejsce dla rodzin.

Mapy Google / Wprowadzenie

Browns Bay Beachfront to popularne miejsce dla rodzin.

„Najważniejszą rzeczą w zespole ds. obiektów społecznościowych jest to, że byli świetni, ale nie stosują się” – powiedział Poppelbaum.

„To bardzo mały zespół, szkieletowany przez cały rok, więc o tej porze roku jest to problem z ludźmi na wakacjach”.

Dyrektor Operacyjny Okręgu Rady Oakland, John Cranfield Rzeczy Zdawał sobie sprawę z nielegalnego zachowania obozowiczów, a także z niszczenia brzegu morskiego.

„Wygląda na to, że do pojazdów uzyskano dostęp przez obszar pozostawiony przez uszkodzoną stalową barierę” – powiedział Cranfield.

„Nie jesteśmy jeszcze pewni, kto jest odpowiedzialny za szkody, ale bariera zostanie naprawiona tak szybko, jak to możliwe”.

Plaża nad zatoką Browns Jest to popularne miejsce dla rodzin, Z miejscowym placem zabaw i skate parkiem zwykle pełna pojemność w czasie wakacji letnich.

„Jeśli pochodzisz z Browns Bay, zobaczysz, że plac zabaw jest zawsze pełny, a skatepark jest zawsze w użyciu” – powiedziała jedna z miejscowych, Julie Mills.

„To dobrze wykorzystany zasób społeczny. Myślę, że ludzie chcą go używać, ale to było przesadne.”

Rzeczniczka policji powiedziała, że ​​w czwartek policja przeniosła obóz z brzegu morza. Jednak Mills twierdził, że obóz od tego czasu powrócił.

READ  Mark Zuckerberg „oczywiście rozczarowany” wakacyjnym pytaniem pracownika

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top