Aston Martin i Corgi prezentują najlepszy film kolekcjonerski

Aston Martin przyspiesza swój silnik marketingowy jako najnowszy film o Jamesie Bondzie, Nie ma czasu na śmierć, zbliża się do wydania (prawdopodobnie).

Nowy film przedstawia cztery modele Astona Martina, w tym kultowy DB5. Ostatnio widzieliśmy duchWydany w 2015 roku, z okazji powrotu na duży ekran, Aston nawiązał współpracę z Corgi, aby wyprodukować gigantyczną replikę oryginalnego modelu z 1965 roku.

To nie tylko pełnowymiarowa wersja pełnowymiarowej wersji samochodu, to właściwie prawdziwy DB5 złoty palec model ciągłości. Jest to skrzynia poprawiona w okresie Corgi, oczywiście powiększona, aby pasowała do samochodu.

Aston Martin i Corgi połączyli siły, aby wyprodukować tę replikę miniaturowego modelu Corgi DB5 naturalnej wielkości.

dostarczony

Aston Martin i Corgi połączyli siły, aby wyprodukować tę replikę miniaturowego modelu Corgi DB5 naturalnej wielkości.

Samochód posiada również Szeroka gama narzędzi pracy Fani rozpoznają go z klasycznego filmu o Jamesie Bondzie: obrotowe tablice rejestracyjne, chowana kuloodporna tylna osłona, która rozciąga się na przednich jeźdźców oraz wysuwane atrapy pistoletów maszynowych.

Czytaj więcej:
* Pierwszy nowy Aston Martin DB5 od 55 lat zjechał z linii produkcyjnej
* Aston Martin DB5 powraca do produkcji po 55-letniej przerwie
* Za kulisami samochodów Bonda nie ma czasu na śmierć

Wewnątrz kabiny znajduje się więcej wyposażenia Bonda, w tym mapa śledzenia ekranu radaru, telefon drzwi kierowcy, podłokietnik i brelok na konsoli środkowej, ukryty schowek/taca na broń pod siedzeniem oraz pilot do aktywacji narzędzia.

Podczas gdy pudełko jest fałszywe, samochód w środku jest prawdziwy, łącznie z narzędziami.

dostarczony

Podczas gdy pudełko jest fałszywe, samochód w środku jest prawdziwy, łącznie z narzędziami.

Bond-spec DB5 nie jest dopuszczony do ruchu drogowego, chociaż nie jest to zbyt zaskakujące, naprawdę…

Wielkiego ruchu dokonał Marek Richman, dyrektor kreatywny Aston Martin Lagonda. Do Reichmana dołączył Chris Corbould OBE, koordynator efektów specjalnych, który był nie tylko odpowiedzialny za niektóre z najbardziej kultowych scen akcji z Jamesem Bondem z ostatnich 14 filmów, ale także był mocno zaangażowany w inżynierię ośmiu replik DB5 wyprodukowanych na potrzeby filmu i narzędzia robocze DB5 złoty palec Samochody kontynuacyjne.

Reichman powiedział: „Jesteśmy naprawdę zaszczyceni mogąc świętować rozpoczęcie Nie ma czasu na śmierć Kampania dzisiaj z tym ekscytującym ujawnieniem. Relacje Aston Martina z Jamesem Bondem sięgają dziesięcioleci, a DB5 jest bez wątpienia najsłynniejszym samochodem na świecie dzięki ponad 50-letniemu powiązaniu.

Ponad 20 milionów Corgi DB5 zostało sprzedanych na całym świecie od 1965 roku.

dostarczony

Ponad 20 milionów Corgi DB5 zostało sprzedanych na całym świecie od 1965 roku.

Współpraca z EON Productions i Chrisem Corbouldem przy zbudowaniu 25 DB5 złoty palec Ciągłość była naprawdę wyjątkowym projektem dla wszystkich osób związanych z Aston Martin. Teraz praca z Corgi – kolejną typową brytyjską marką – i zobaczenie najbardziej cenionego samochodu Jamesa Bonda w ogromnym pudle z zabawkami w centrum Londynu jest absolutnie niesamowite”.

Chris Corbould powiedział: „Ścisła współpraca z Astonem Martinem przez lata, aby powołać do życia niektóre z najbardziej ambitnych scen Bonda, ostatnio w… Nie ma czasu na śmierć Mogę szczerze powiedzieć, że to zaszczyt być tutaj dzisiaj, aby pomóc odsłonić tak niesamowity pokaz tak kultowego pojazdu, który naprawdę zajmuje szczególne miejsce w historii Bonda.

Pudełko Corgi DB5 będzie można oglądać w Elektrowni Battersea do 1 października. Nie ma czasu na śmierć Nowozelandzkie kina mają zostać otwarte 8 października.

READ  Jane Campion przepraszam za „lekkomyślny” komentarz sióstr Williams

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top