Australijska gwiazda Sarah Snook opowiada o „Sukcesji”, „Szefie” i „Znalezieniu miłości w zamknięciu”

Aussie Sarah Snook była jedną z najbardziej znanych serii przebojów, Succession. Zdjęcia/Getty Images

Australijska aktorka Sarah Snook opowiada o ogromnych różnicach w swoim życiu z życiem na ekranie, szefem kuchni Roy, jedyną aspirującą córką miliardera, potentata medialnego Logana Roya (Brian Cox) w przebojowym serialu Succession.

Snook śmieje się, wskazując na rozległy obszar Manhattanu: „W życiu nie latam prywatnymi odrzutowcami, nie latam w willach ani nie mieszkam w wieżowcach. Mam teraz świetny widok, ale HBO płaci dla tego.” horyzont za nią.

„To nie ja, więc zdecydowanie pomaga uzyskać postać – nosić ładne ubrania i przebywać w pobliżu helikopterów”.

Snook mówi, że dostęp do wewnętrznej pewności, która wynika z wzrastania w ogromnym bogactwie, pomaga jej również ucieleśniać Shiva.

„Jedną z rzeczy, które zawsze kochałem w szefie kuchni, jest to, że zawsze czuje, że zasługuje na to, by być w dowolnym pokoju, w którym się znajduje” – powiedział Snook News Corp podczas wywiadu w Nowym Jorku.

„A częścią stania się tą postacią jako aktora jest wchodzenie w te przestrzenie i odchodzenie, właściwie błagam, aby być tutaj teraz tak fajnie, zamierzam to również umieścić jako postać. Co za doświadczenie i jaki luksus dla jedź i zobacz te niesamowite miejsca – będąc na luksusowym jachcie w Chorwacji, nigdy nie myślałem, że zrobię to jako dziecko.”

Teraz, po rocznym opóźnieniu z powodu Covida, Shiv i reszta bezwzględnego klanu Royów powracają, a Succession powraca na długo oczekiwany trzeci sezon.

Nowy sezon zaczyna się, gdy rodzina Royów radzi sobie ze skutkami zdrady / bajecznego zwycięstwa Kendalla (Jeremy Strong) nad jego ojcem (w zależności od tego, jak widzisz te rzeczy), próbując jednocześnie uwolnić starzejącego się potentata z rodzinnej firmy medialnej, Waystar Royco.

Program zdobył ogromną rzeszę wiernych fanów, którzy desperacko chcą wiedzieć, który członek rodziny wbije sobie nawzajem w plecy. Snook mówi, że napięcia rodzinne są podstawą uroku dziedziczenia.

READ  Gwiazda Jokera, Joaquin Phoenix, debiutuje w nowym spojrzeniu na serial

„W końcu to rodzinny dramat” – mówi. „To bardzo bogata rodzina z problemami, które niektórzy z nas nigdy nie będą mieć, jak latanie prywatnymi samolotami i helikopterami. Ale w końcu jest to rodzinny dramat o siostrze, trzech braciach i ojcu, którzy starają się okazywać im uczucia i miłość i wszyscy walczą o jego uwagę. To uniwersalna opowieść o rodzinie” .

I choć na ekranie mogą wymieniać się haczykami, fikcyjna rodzina Snook błyszczy, chwaląc nominowanego do nagrody Emmy Australijczyka.

„Myślę, że Sarah Snook jest niepokonana, nigdy nie akceptuje porażki” – mówi Brian Cox, który gra ojca Logana, emocjonalnie odległego miliardera.

„Co za utalentowana aktorka, zabawna, mądra, mądra, mądra i radosna do zabawy. Zawsze czekam na nasze wspólne sceny – zawsze mamy świetne sceny i uwielbiamy ze sobą pracować. Ona jest naprawdę utalentowana, Sarah, nie wyobrażam sobie nikogo lepszego, jest niesamowita. Po prostu. Uwielbiam ją, jest piękna.

„Sarah jest błogosławieństwem” – dodaje Matthew Macfadyen, który gra ekranowego męża Snooka, nieszczęsnego Toma. „Jest niesamowitą aktorką i wspaniałym człowiekiem. Mam szczęście, że jestem moją udawaną żoną”.

„Snook mnie zaskakuje, stary” – dodaje Kieran Culkin, który gra brata aktorki, Romana. „Często zapominam, że jest Australijką, ponieważ improwizuje z amerykańskim akcentem i jest bezbłędna. Później pokazała mi zdjęcia swojego domu w Australii i usłyszałem, że ten akcent brzmi „Och”, śmieje się. „Pierdol się! Skąd się wziąłeś? „Bardzo piękna”.

Ale fani musieli poświęcić trochę czasu, aby ponownie zobaczyć rodzinę Roya; Drugi sezon serialu miał swoją premierę dwa lata temu, zaledwie kilka miesięcy przed tym, jak świat został wywrócony do góry nogami przez pandemię.

Rok później – w listopadzie 2020 – produkcja w końcu ruszyła ponownie.

„Trudno było – kręciliśmy w szczytowym momencie epidemii w Nowym Jorku – a przecież było kilka tysięcy przypadków dziennie i kręciliśmy nieszczepieni w pokoju pełnym statystów i często musieliśmy demaskować, bo tacy byli nasi bohaterowie robi Snook pamięta.

READ  Pierwsze pytania i odpowiedzi na Instagramie księcia Williama: Królewskie pytania fanów – „Czy jednorożce są prawdziwe?”

„Było dużo niepokoju i stresu, ale jednocześnie udało nam się go pozbyć, zebraliśmy się i podwoiliśmy to, czym był kalifat i stworzyliśmy coś, z czego możemy być naprawdę dumni. ”

Snook mówi, że większość 2020 roku spędziła „utknęła w Melbourne”, zanim mogła wrócić do Nowego Jorku, aby nakręcić serial. Wróciła do domu po zakończeniu strzelaniny w sierpniu.

Śmieje się: „Zaraz wracam do Australii, aby poddać się kwarantannie na taki sam czas, jak wyjechałam, więc będzie dobrze”. „Wspaniały!”

Jednak w 2020 roku Snook zakochał się i poślubił komika z Melbourne Dave’a Lawsona.

„Zamknąłem się w Melbourne z jednym z moich najlepszych przyjaciół i zakochaliśmy się w sobie. Jesteśmy przyjaciółmi od 2014 roku, mieszkaliśmy razem, podróżowaliśmy razem, zawsze podekscytowani możliwością spotkania, ale jesteśmy całkowicie platoniczni. Byłam singlem w tym samym czasie. Oświadczyła i pobraliśmy się w lutym na podwórku. Ze względu na mój status „, powiedział Snook Vogue w nowym wywiadzie.

„To była podróż. Na świecie jest wiele bólu serca i smutku, ale na częściowym poziomie osobistym miałem szczęście. Jest w tym naprawdę wspaniałe błogosławieństwo. Bez pandemii moglibyśmy nie skończyć tak szybko razem”.

I chociaż Snook znalazła własne szczęście, mówi, że ma nadzieję, że Schiff „nigdy tego nie robi”.

„Radzenie sobie z tym bagażem jako postać nie jest zabawne, ale radzenie sobie z tym bagażem jako świetnego aktora tworzy złożoność i zainteresowanie i na tym polega dla mnie cały sok” – mówi.

„Nie wiem, co się stanie z Schiffem ani co miało się stać – może miałam umrzeć w pierwszym sezonie, kto wie? Nadal tu jestem, wciąż kopię” – śmieje się. „Właśnie.”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top