Australijska osobowość telewizyjna Sophie Monk i narzeczony Joshua Gross uratowani na morzu

Sophie Monk pojawia się na 33. dorocznej gali ARIA Awards 2019 w The Star. Zdjęcia/Getty Images

Marine Rescue NSW jest zmuszona ratować Sophie Monk i jej narzeczonego Joshuę Grossa po nieudanej wyprawie łodzią.

Gospodyni Love Island, 42-letnia Monk, wybrała się na całodniową wycieczkę po wodzie na Środkowym Wybrzeżu ze swoim nowym szczeniakiem Blueyem na łodzi swojego narzeczonego, Grossa.

Był tylko jeden problem – zapomnieli zaopatrzyć się w paliwo do łodzi, pozostawiając ich w wodzie i potrzebujących ratunku.

Monk udokumentowała całą gehennę za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, ujawniając, że podróż zaczęła się dobrze… zanim zdali sobie sprawę z błędu i musieli szukać pomocy:

Zdjęcie/Instagram @sophiemonk
Zdjęcie/Instagram @sophiemonk

Sophie nawet stanęła po stronie ratowników, kiedy wrócili na brzeg:

To była przygoda na pełnym morzu dla nowego członka rodziny Sophie i Joshua, ich szczeniaka Bluey, którego dostali na początku tego miesiąca. Monk powiedziała wtedy na Instagramie, że „bardzo lubiła” nowego zwierzaka.

Zdjęcie/Instagram @sophiemonk
Zdjęcie/Instagram @sophiemonk

Sophie powiedziała news.com.au w lipcu, że planuje „prosty” ślub z Joshuą.

Powiedziała: „Myślę, że zachowamy spokój i ciszę i żadnych dramatów dla nikogo. Chcę tylko, aby był to wspaniały dzień między nami”, przyznając, że fani byli szczęśliwi, widząc, jak się uspokaja po serii głośnych relacje.

„To takie piękne. Myślę, że (fani) wiedzą, jak pechowo byłem zakochany przez lata. Widzieli dobro lub zło, podczas gdy ja jestem w mediach od 20 lat. Myślę, że to takie dobre że zainwestowali. Mam szczęście w ten sposób” .

READ  Komik z Christchurch, Jack Anset, został nominowany do prestiżowej nagrody Billie T Award

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top