Australijski senator krytykuje The Wiggles za nowy skład

Założyciel Blue Wiggle, Anthony Field, wpadł na ten pomysł i powiedział, że czuje się „etycznie, musimy to zrobić”. Załączone zdjęcie

Kontrowersyjny senator sojuszu przypuścił atak na dziecięcą grupę rozrywkową The Wiggles za dodanie do jej składu czterech nowych, zróżnicowanych etnicznie postaci.

Czterech nowych członków dołączy do istniejącej grupy Anthony, Simon, Emma i Lachy, starając się, aby była bardziej inkluzywna kulturowo.

Tsehai Hawkins, lat 15, pochodzi z Etiopii i będzie nosił czerwony; Evie Ferris to 24-letnia Aborygenka, która ubierze się na niebiesko; Kelly Hamilton, 45, jest Azjatką i Australijczykiem i będzie nosić żółty; A John Pearce, 28, z popowego zespołu Justice Crew, ma filipińskie dziedzictwo i będzie nosił kolor fioletowy.

Założyciel Blue Wiggle, Anthony Field, wpadł na ten pomysł i powiedział NCA NewsWire, że czuje „etycznie, musimy to zrobić”.

„Rozejrzałem się po świecie i pomyślałem: „Musimy odzwierciedlać naszą publiczność”. Nasza publiczność to nie tylko jedna kultura, chcemy, aby dzieci widziały swoje lustro. Mam nadzieję, że ludzie, mamy i tatusiowie również czują się uwzględnieni”.

Nowe postacie będą częścią nowego serialu YouTube o nazwie Fruit Salad TV, którego premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Matt Canavan, senator obywateli Queensland, nie był zadowolony z niedzielnego ogłoszenia.

Zdeklarowany konserwatysta, który regularnie krytykuje postępowe problemy społeczne, a także zmiany klimatyczne i ochronę środowiska, powiedział The Australian, że nowy skład zniszczy The Wiggles.

Senator Canavan powiedział gazecie: „Wiggles mogą robić, co chcą. Było miło, dopóki trwało. Ale jeśli się obudzisz, jesteś spłukany”.

Senator Matt Canavan.  Zdjęcia/Getty Images
Senator Matt Canavan. Zdjęcia/Getty Images

A trolle w mediach społecznościowych powtórzyły jego odczucia, a wiele z nich odpowiedziało na oficjalne ogłoszenie na Twitterze zestawem „Obudź się, idź!”

The Wiggles Outfit to jeden z najbardziej udanych strojów w historii australijskiej rozrywki, zarabiający szacunkowo 30 milionów dolarów rocznie dzięki lojalnym globalnym obserwatorom, lukratywnemu biznesowi telewizyjnemu, trasom koncertowym i merchandisingowi.

READ  Książę Harry i Meghan ustanowili „katastrofalny precedens”, ponieważ książę Andrew planuje przeprowadzkę

Ostatni wkład senatora Canavana w dyskusję o bieżących wydarzeniach pojawia się tydzień po tym, jak został skazany za powiązanie okrucieństw w Afganistanie ze zmianami klimatycznymi.

„Czy ktoś wie, czy Talibowie podpiszą zero netto?” W zeszły poniedziałek napisał na Twitterze.

Niezliczone osobistości zaatakowały Skamieniałości, w tym polityk obywatelski Darren Chester, który powiedział, że senator Canavan był „obraźliwy, lekceważący i całkowicie pozbawiony jakiejkolwiek empatii”.

Podkopał również wysiłki rządów mające na celu kontrolę rozprzestrzeniania się Covid-19, sugerując, że blokady nie są konieczne i powiedział, że drastyczne środki ratowania życia są „nieuzasadnionymi wydatkami”.

Senator Canavan skrytykował również wprowadzenie szczepionki przeciwko Covidowi, zaprzeczając przesłaniom koalicji.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *