Barbra Streisand dokopuje się do Lady Gagi, Beyoncé w podejrzanym wywiadzie The Project

Barbra Streisand o projekcie. Zdjęcie / Kanał 10

W wieku 79 lat iz bardzo udaną karierą, która trwała ponad 60 lat, Barbra Streisand z pewnością miała prawo mówić, co tylko chodziło jej po głowie.

I dokładnie to zrobiła podczas zaskakująco nieciekawego wywiadu w The Sunday Project, szczerze oceniając dwie największe gwiazdy muzyki, gdy zapytała je Lisa Wilkinson.

Pierwsza podnosząca brwi odpowiedź Streisanda pojawiła się, gdy Wilkinson zapytał, jaki zaszczyt oddała Beyoncé, gdy Streisand otrzymał wyróżnienie Kennedy Center w 2008 roku.

Wilkinson przygotowała Streisand do słodkiego komplementu na temat „magicznego” wykonania przez Beyoncé jej piosenki The Way We Were, pytając legendę rozrywki: „Czy to było tak potężne, jak się wydaje?”

Najwyraźniej nie, według Streisanda.

„Cóż, zaśpiewała to po raz pierwszy i nie sądziłem, że to dla niej wystarczająco dobre. Zawsze myślę jako reżyser i chcę jak najlepiej dla moich aktorów i piosenkarzy. Wiem, że to zrobiła znowu i zrobiła to pięknie za drugim razem.

Wilkinson zapytał, czy Beyoncé wie, że Streisand nie sądzi, by jej pierwsze podejście do występu było bliskie zeru.

„Myślę, że wiedziała o tym. Myślę, że to ona naprawdę poprosiła o zrobienie tego ponownie”.

Barbra Streisand była bardzo szczera w swoich opiniach na temat filmu z 2018 roku Narodziny gwiazdy z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą.  Załączone zdjęcie
Barbra Streisand była bardzo szczera w swoich opiniach na temat filmu z 2018 roku Narodziny gwiazdy z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą. Załączone zdjęcie

Niezadowolona z kołysania Beyhive, Streisand zaryzykowała gniew fanów Lady Gagi, gdy przedstawiła kilka szczerych opinii na temat Gagi i Bradleya Cooperów w edycji 2018 A Star Is Born. Streisand zagrał wcześniej w wersji musicalu z 1976 roku.

Po raz kolejny Wilkinson zadał bardzo pozytywne pytanie – i otrzymał zupełnie inną odpowiedź.

Zauważając, że Judy Garland grała rolę przed nią, a Gaga ją pocałował, Wilkinson nazwał ją „niezwykłym asortymentem kobiecych talentów”.

„Porozmawiajmy o tym przez chwilę” – zaczął Streisand. „Kiedy zrobiłem „Narodziny gwiazdy”, pomyślałem, że Judy Garland jest w tym tak fajny, że pomyślałem, że powinienem to zmienić. [My character] Został grającym na gitarze piosenkarzem i autorem tekstów, a my trochę zmieniliśmy historię.

READ  Prawnik wygrywa konkurs w stylu Ernesta Hemingwaya na Florydzie

„Na początku, kiedy usłyszałem, że to znowu zadziała, to miały być Will Smith i Beyoncé, i myślę, że to interesujące. więc byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem, jak podobny jest do wersji, którą zrobiłem w 1976 roku”.

Cóż, może to dla ciebie komplement, zasugerował Wilkinson.

„Nie wiem, ale myślałem, że to zły pomysł. Słuchaj, to był hit, ale nie zależy mi na sukcesie tak bardzo jak Asala”.

Uff. Więcej tego proszę, gwiazdy! Powiedz nam, co naprawdę czujesz. Widzowie to zjedli.

Z kim powinniśmy porozmawiać, aby Barbra Streisand stała się stałym panelistą w The Project?

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *