Ben Affleck chce, aby Jennifer Lopez złagodziła swój „prowokacyjny” styl.

Ben Affleck chce, aby Jennifer Lopez złagodziła swój „prowokacyjny” styl.

Ben Affleck jest zdenerwowany obsesją swojej żony Jennifer Lopez na punkcie zdjęcia

Ben Affleck chce, aby Jennifer Lopez złagodziła swój „prowokacyjny” styl.

Ben Affleck ma problemy z odważnymi strojami żony Jennifer Lopez i „obsesyjną świadomością wizerunku” – ujawnił informator.

według magazyn ciepła, the Argo Gwiazda chce, aby JLo stonowała swoje „prowokacyjne” wyczucie mody, a informator twierdzi, że nie chce, aby zmieniła się z „czarującej divy” w „piłkarską mamę”.

Jednak chce, aby zaakceptowała pewne prawdy i „chciałby”, aby ubierała się jak zamężna kobieta po pięćdziesiątce, podało źródło.

Powiedzieli, że hollywoodzki aktor i reżyser czuje się „wypalony” „ciągłą potrzebą uwagi i uznania” Lopeza, mimo że odnosił już sukcesy.

„Ben zdaje sobie sprawę, że bycie czarującą divą jest częścią osobowości Jen i nie próbuje zrobić z niej piłkarskiej mamy czy czegoś w tym stylu. Jednak to ciągłe „patrzenie na mnie” staje się tak irytujące, że nie może tego znieść ”- dodali.

Źródło kontynuowało: „Nawet gdy jest z dala od kamer, zawsze czesze się przed lustrem, zwracając uwagę na swój makijaż i ubranie oraz obsesyjnie monitoruje swoje media społecznościowe”.

„Jest wyczerpany jej ciągłą potrzebą uwagi i uznania” – powiedział informator, po czym dodał, że Affleck chciałby po prostu zobaczyć Lopez „stonowaną i zachowującą trochę większą powściągliwość”.

„Nie prosi jej, aby całkowicie zmieniła styl, ale bardzo chciałby, aby ubierała się jak zamężna kobieta po pięćdziesiątce” – stwierdził informator.

„Uważa, że ​​musi konkurować ze wszystkimi dziećmi od niej o połowę młodszymi, a przebywanie w jej towarzystwie jest bardzo stresujące, ponieważ jest bardzo wrażliwa na wszelką krytykę”.

READ  Daniela Elser: Koszmar Karola rozpoczął się, gdy król został ujawniony

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *