Benee rozpoczyna światową trasę koncertową 10 koncertami w Nowej Zelandii w 2022 r.

Niezależna piosenkarka popowa Benny rozpocznie światową trasę koncertową w Aotearoa w 2022 roku.

Artystka Kiwi wyruszy w lutym w trasę, zabierając ze sobą swój pełen popowy występ do 10 miasteczek w całym kraju, w tym trzy nowe występy w Dunedin, Auckland i Wellington.

Wiadomość pojawia się po tym, jak niedawno ogłosiła swoją światową trasę koncertową, w ramach której odwiedzi ponad 40 miast w Europie i Stanach Zjednoczonych w maju i czerwcu, po zakończeniu swojego krajowego występu.

Czytaj więcej:
* Dlaczego wszyscy mówią o szaliku Taylor Swift?
* Narrator: Bombowiec Foo Fighters i były perkusista Nirvany, Dave Grohl, opowiada o życiu i stracie w swoim nowym pamiętniku
* Brytyjski zespół rockowy Idles powraca z przesłaniem nadziei i uzdrowienia z nowym albumem Crawler

„Jestem bardzo podekscytowany mogąc ogłosić, że moja światowa trasa 2022 rozpocznie się w Nowej Zelandii w lutym przyszłego roku” – powiedział Benny.

„Minęło dużo czasu i dużo żyliśmy w tych dziwnych czasach, ale koncerty, które rozpoczęły się ponownie, były tak [really] Szczęśliwi wszyscy dostali sosososo!!!!

„Nie mogę się doczekać, kiedy tam wrócę, poznam wszystkich i zagram mnóstwo nowej muzyki!!”

Piosenkarka indie pop Benny odwiedzi 10 miasteczek w okolicy Aotearoa na początku przyszłego roku, aby zaprezentować swój wszechstronny popowy show ludziom, którzy mogą nie mieć możliwości odwiedzenia głównych ośrodków na koncerty.

dostarczony

Piosenkarka indie pop Benny odwiedzi 10 miasteczek w okolicy Aotearoa na początku przyszłego roku, aby zaprezentować swój wszechstronny popowy show ludziom, którzy mogą nie mieć możliwości odwiedzenia głównych ośrodków na koncerty.

Benee rozpocznie trasę koncertową w Nelson 25 lutego i przejedzie przez Dunedin, Invercargill, Auckland, Hamilton, Wellington, Tauranga, Palmerston North i Napier, po czym zakończy występ 13 marca w New Plymouth.

Lokalne występy będą ostatnią szansą Kiwi na zobaczenie Benee, zanim wyjedzie za granicę, by podzielić się swoją nową muzyką, po niedawnym wydaniu jej najnowszego singla. Nie miało znaczenia – Jej pierwsza nowa muzyka od tamtego czasu Pierwszy album uznanego roku 2020 Cześć UX.

Penny wybrała również to, co nowe i nadchodzące Christchurch, zespół indie pop-rock, pojawi się we wtorek Jako support dla nowozelandzkiej części jej trasy koncertowej.

Grupa składa się z dwóch wokalistek, Nat Hatton i Minnie Robbers, zarówno na gitarach, jak i wokalu, z perkusistą Angusem Murrayem i gitarzystą Joelem Bakerem.

Benee niedawno wydała swój najnowszy singiel It Doesn't Matter – swoją pierwszą nową muzykę od czasu jej uznanego debiutanckiego albumu Hey U X w 2020 roku.

dostarczony

Benee niedawno wydała swój najnowszy singiel It Doesn’t Matter – swoją pierwszą nową muzykę od czasu jej uznanego debiutanckiego albumu Hey U X w 2020 roku.

Ponowne ogłoszenie przystanku w Nowej Zelandii następuje po tym, jak Penny potwierdziła w sierpniu, że to zrobi Odłożyła swoją pierwszą regionalną trasę z ośmioma ogólnopolskimi koncertami Z powodu „okoliczności osobistych” do początku przyszłego roku.

Trasa koncertowa Benee Aotearoa została pierwotnie ogłoszona w maju, po sukcesie jej wyprzedanej krajowej trasy w październiku 2020 roku.

ten nad piosenkarz Decydują się na uderzenie w mniejsze obszary, gdy zdają sobie sprawę, że fani spoza głównych ośrodków często nie mają okazji doświadczyć dużych koncertów na własnych podwórkach.

W zeszłym miesiącu , Bene opublikowała długie oświadczenie na Instagramie Aby uczcić Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, otwórz się i daj fanom wgląd w jej osobiste zmagania.

Były chwile w tym roku, 21-letnia Stella Bennett, „kiedy naprawdę czułam, że nie przejdę wszystkiego”.

Następnie powiedziała swoim wyznawcom, że kontynuuje swoją „podróż po zdrowiu psychicznym” i zachęciła innych przechodzących przez trudne chwile, aby zabierali głos i szukali pomocy.

Napisała: „Jeśli walczysz, chcę, żebyś skontaktował się z kimś, nawet anonimowo”. „Chciałbym wiedzieć, jacy byliście, bez względu na to, jak było źle”.

Chociaż zepsuty, Benee odniosła ogromny sukces W ciągu ostatnich 18 miesięcy od jego uruchomienia Cześć UX I dokończ trasę krajową Brak w magazynie.

Zdobywca nagrody Silver Scroll 2020 On także ma Zebrano siedem nagród Aotearoa Music Awards w Nowej Zelandii W ciągu ostatnich dwóch lat dwukrotnie został wyróżniony w pierwszej kategorii roku i najlepszym artystą pop.

Został nominowany w trzech innych kategoriach do nadchodzących nagród 2021 – Najlepszy Artysta Solo, Najlepszy Artysta Pop i Album Roku.

Na początku tego roku zdobyła międzynarodowe uznanie, gdy znalazła się na liście Forbes 30 Under 30 Asia List 2021, natomiast Przepływa na całym świecie w miliardach To sprawiło, że był to jeden z najbardziej ekscytujących nowych aktów, jakie kiedykolwiek pojawiły się w dowolnym miejscu.

Wystąpiła również w serii głównych amerykańskich programów telewizyjnych, w tym Późna wystawa ze Stephenem ColbertemI Dzisiejszy program z Jimmy’m FallonemI Pokaz Ellen DeGeneresw i Późna noc z Sethem Meyersem, I Pojawił się u boku Sir Eltona Johna W swoim programie radiowym Apple Music Rocket Hour.

Benny’s World Tour 2022 – Pokazy w Nowej Zelandii

Bilety na wszystkie nowe koncerty są w sprzedaży od 11:00, 26 listopada

Trafalgar Centre, Nelson – 25 lutego (dawniej 14 sierpnia)

Ratusz, Dunedin – 27 lutego (nowy spektakl)

ILT Stadium Southland, Invercargill – 1 marca (dawniej 12 sierpnia)

Ratusz, Auckland – 3 marca (nowe przedstawienie)

Globox Arena, Claudelands, Hamilton – 4 marca (dawniej 28 sierpnia)

Anderson Park, Wellington – 5 marca (nowe przedstawienie)

Trustpower Baypark Arena, Tauranga – 6 marca (dawniej 20 sierpnia)

Central Energy Trust Arena, Palmerston North – 11 marca (dawniej 7 sierpnia)

Pettigrew Green Arena, Napier – 12 marca (dawniej 21 sierpnia)

Stadion TSB, New Plymouth – 13 marca (dawniej 6 sierpnia)

READ  Daniel Craig otrzymuje gwiazdę w Hollywood Walk of Fame

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top