Benji Marshall wygrywa słynnego stażystę w Australii, otwiera drzwi na temat utraty ojca

Legenda kiwi rugby League Benji Marshall wygrał Celebrity Apprentice Australia, który zawierał pierwszy odcinek o jego zaginionym biologicznym ojcu.

Trans-piłkarz Tasman, który mieszka w Sydney, ale dorastał w Bay of Plenty, pokonał prezentera telewizyjnego Darrena McMullena w finale we wtorek wieczorem, zdobywając nagrodę w wysokości 100 000 dolarów, która trafi do organizacji charytatywnej dla dzieci South Cares. Organ związany z South Sydney Rugby Club.

„Kto by pomyślał, po prostu mokry piłkarz, który wygrywa zegarek dla celebrytów” – powiedział Marshall, ogłaszając zwycięzcę jako Lord Sugar. Zebraliśmy prawie pół miliona dolarów. ”

Jeden z najbardziej emocjonalnych odcinków serialu polegał na tym, że Marshall wymyślił pomysł na biznes na Sędziowie, który, jak powiedział, będzie zawierał sześcioczęściowy serial dokumentalny skupiający się na odnalezieniu jego ojca.

Czytaj więcej:
* Urodzinowy hołd królowej: Benji Marshall jest dumny, że może być wzorem do naśladowania
* To „Bye, Bye Bungee”, ale Thomas Lowway gra jako ostatni z drużyny Kiwi, która zdobyła Puchar Świata.

Jako godny uwagi klip z jego ligowej kariery rozgrywany na ekranie, Marshall powiedział: „300 meczów NFL, chodzenie po boisku piłkarskim, wszystkie te wielkie ruchy, wielkie kroki i szybkie podania, wiesz. To nie jest prawdziwy ja”.

– Wiesz, skąd to wiem? Bo nie wiem nawet, co jest prawdziwe. Brakuje mi połowy mnie, o której nie wiedziałem.

„Nie znam mojego prawdziwego ojca. Nie znam swojej kultury, nie znam swojej narodowości”.

„kim jestem?”

Benji Marshall zasłynął w lidze rugby, ale nigdy nie wygrał Celebrity Apprentice Australia.

Fiona Goodall / Getty Images

Benji Marshall zasłynął w lidze rugby, ale nigdy nie wygrał Celebrity Apprentice Australia.

Marshall, który dorastał w Whakatane, powiedział, że jego matka urodziła go, gdy miała 15 lat.

„Mam żywe wspomnienie małego siedmioletniego maoryskiego chłopca w swoim salonie, trzymającego nóż do masła, przestraszonego, siedzącego w ciemności w kącie, żeby nikt nie mógł wejść od tyłu i mnie zabrać”.

„Chciałem tylko kogoś, kto mnie uratuje, kogoś, kto mnie wepchnie, kogoś, kto mnie pokocha. Chciałem tylko mojego ojca.

„Na szkolnym boisku, kiedy byłem dzieckiem, dzieciaki drażniły się ze mną: Ha-ha, nie znasz swojego ojca, nie znasz swojego ojca”. A ja siedziałem tam na boisku i płakałem, bo czułem się inny niż wszyscy”.

To, co go wyróżniało, to kiedy zapytał matkę o swój dzień.

Marshall powiedział: „Nigdy nie zapomnę wyrazu jej twarzy. To był wyraz strachu, niepokoju i strachu, który naprawdę mnie przestraszył i nigdy więcej jej nie zapytałem. Do dziś go nie znam. „

Marshall powiedział w serialu dokumentalnym, że zabierze widzów w podróż, aby dowiedzieć się, kim jest i kim jest jego ojciec.

Poprzez Celebrity Apprentice zebrał 387 105 A$, co zrówna się z nagrodą 100,00 A$ dla South Cares.

Powstał Marshall, który w zeszłym roku przeszedł na emeryturę z National Football League, 18 lat po swoim powstaniu Towarzysz Orderu Zasługi Nowej Zelandii w urodziny królowej w tym miesiącu. Zagrał 31 testów dla Nowozelandczyka, spędził czas w rugby z Auckland Blues i jest dziś najlepszym komentatorem telewizyjnym.

READ  Daniela Elser: Sekretna zmiana Kate Middleton, której nikt nie zauważył

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top