Best Banking Awards dla Polski i Filipin

Best Banking Awards dla Polski i Filipin

ING w Polsce i na Filipinach zostało docenione za swoje cyfrowe przywództwo i uwagę klientów, zdobywając w ostatnich tygodniach kilka nagród Best Banking Awards.

ING w Polsce został uznany „Najlepszym bankiem” w Polsce przez gazetę finansową Degenik Gesetę Prawną i PWC, która znajduje się na szczycie listy gwiazd bankowości 2021 w Polsce. Nagroda, którą ING zdobył już szósty rok z rzędu, została przyznana na podstawie ankiet wypełnionych przez klientów i inne banki.

„Nasz zespół jest dumny z otrzymania nagrody Best Banking Award, zwłaszcza, że ​​odzwierciedla ona opinię naszych klientów” – powiedział Poland Country Manager Brunen Bartkievich.

Ponadto ING w Polsce otrzymał nagrodę Best Journal of Financial Journal Euromoney, a także Best Bank for MSP w Europie Środkowo-Wschodniej. ING to jego cyfrowe przywództwo i model biznesowy zorientowany na klienta oraz jeden z pierwszych banków oferujących płatne urlopy klientom biznesowym podczas epidemii koronawirusa.

„Naszym celem jest dostarczanie prostych i intuicyjnych rozwiązań, które pomogą naszym klientom biznesowym w prowadzeniu ich firm. Bardzo się cieszę, że jesteśmy teraz za to docenieni” – powiedział ING w Eva Sunevska, Polska.

Najlepszy bank cyfrowy na Filipinach

ING został również uznany przez magazyn Digital Banker Magazine za najlepszy bank cyfrowy za doświadczenie klienta na Filipinach. Nominowani byli oceniani na podstawie szeregu kryteriów, takich jak transformacja cyfrowa, innowacyjność produktów i centrum obsługi klienta. ING jest pierwszym bankiem wyłącznie cyfrowym na Filipinach.

„Jako nowy gracz na Filipinach jesteśmy dumni z otrzymania nagrody. Od momentu rozpoczęcia działalności w 2018 roku prosiliśmy naszych klientów z wyprzedzeniem o zapewnienie łatwego, inteligentnego i spersonalizowanego doświadczenia, które jest podstawą naszej strategii” powiedział Hans Sikat, Country Manager ING na Filipiny.

Na początku tego roku czasopismo finansowe Global Banking & Finance Review przyznało ING pierwszą nagrodę na Filipinach w trzech kategoriach: Najlepszy bank oszczędnościowy, Najszybciej rozwijająca się bankowość detaliczna oraz Najbardziej innowacyjna aplikacja mobilna do oszczędzania.

Powiązane historie

READ  Polscy rolnicy kończą blokadę na granicy z Ukrainą | Wiadomości rolnicze

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *