Beyoncé szczerze opowiada o swoich wcześniejszych zmaganiach z pozytywnym wizerunkiem ciała

Amerykańska tytanka pop Beyoncé otwarcie opowiadała o swoich przeszłych walkach z bezsennością i dietami, ponieważ zmagała się z wyczerpującym harmonogramem przez całą dobę.

Beyoncé powiedziała Harper’s Bazaar w wywiadzie na temat „Ikon” we wrześniu.

„Nie zawsze stawiałem siebie na pierwszym miejscu. Osobiście cierpiałem na bezsenność z powodu wędrówki przez ponad połowę mojego życia”.

Intensywne walki o karierę sprawiły, że ikona popu była nadmiernie świadoma swojej regularnej diety i pozytywnego nastawienia do ciała. „W przeszłości spędzałam dużo czasu na diecie, z błędnym przekonaniem, że dbanie o siebie oznacza ćwiczenia i nadmierną świadomość swojego ciała” – powiedziała.

„Moje zdrowie, to, jak się czuję, gdy budzę się rano, mój spokój ducha, to, jak często się uśmiecham, co odżywia mój umysł i ciało – to są rzeczy, na których się skupiałam”.

Jednak przeniesienie uwagi, kontynuowała Beyoncé, na jej zdrowie psychiczne pomogło jej i w trakcie tego nauczyła się, jak „przerwać krąg złego stanu zdrowia i zaniedbania”.

„Zdrowie psychiczne to także dbanie o siebie. Uczę się przerywać cykl złego zdrowia i zaniedbania, skupiam swoją energię na moim ciele i zwracam uwagę na subtelne znaki, jakie mi daje. Twoje ciało mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć, ale ja musiał nauczyć się słuchać”.

READ  Stroje Margot Robbie z czerwonego dywanu pochodzą prosto z garderoby Barbie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *