Beyoncé szczerze opowiada o swoich wcześniejszych zmaganiach z pozytywnym wizerunkiem ciała

Beyoncé szczerze opowiada o swoich wcześniejszych zmaganiach z pozytywnym wizerunkiem ciała

Amerykańska tytanka pop Beyoncé otwarcie opowiadała o swoich przeszłych walkach z bezsennością i dietami, ponieważ zmagała się z wyczerpującym harmonogramem przez całą dobę.

Beyoncé powiedziała Harper’s Bazaar w wywiadzie na temat „Ikon” we wrześniu.

„Nie zawsze stawiałem siebie na pierwszym miejscu. Osobiście cierpiałem na bezsenność z powodu wędrówki przez ponad połowę mojego życia”.

Intensywne walki o karierę sprawiły, że ikona popu była nadmiernie świadoma swojej regularnej diety i pozytywnego nastawienia do ciała. „W przeszłości spędzałam dużo czasu na diecie, z błędnym przekonaniem, że dbanie o siebie oznacza ćwiczenia i nadmierną świadomość swojego ciała” – powiedziała.

„Moje zdrowie, to, jak się czuję, gdy budzę się rano, mój spokój ducha, to, jak często się uśmiecham, co odżywia mój umysł i ciało – to są rzeczy, na których się skupiałam”.

Jednak przeniesienie uwagi, kontynuowała Beyoncé, na jej zdrowie psychiczne pomogło jej i w trakcie tego nauczyła się, jak „przerwać krąg złego stanu zdrowia i zaniedbania”.

„Zdrowie psychiczne to także dbanie o siebie. Uczę się przerywać cykl złego zdrowia i zaniedbania, skupiam swoją energię na moim ciele i zwracam uwagę na subtelne znaki, jakie mi daje. Twoje ciało mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć, ale ja musiał nauczyć się słuchać”.

READ  Niezadowolenie z powodu zalecenia Oakland Transport, że klient powinien jechać samochodem lub chodzić na koncerty Eltona Johna

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *