Bezpłatny koncert Tiki Tani w Christchurch rozpoczyna się utworem „Jammin” on the Tram”

Bezpłatny koncert Tiki Tani w Christchurch rozpoczyna się utworem „Jammin” on the Tram”

przez Georgie Hanafin

Muzyk Tiki Tan zaskoczył tłumy w Christchurch w porze lunchu bezpłatnym koncertem w jednym z miejskich tramwajów.

Tramwaj odjechał z zajezdni przy Worcester Street i okrążył centralną dzielnicę biznesową, a Tani wykonała set akustyczny i pełniła funkcję przewodnika, wskazując zabytki miasta.

Tani nosił kapelusz konduktora i rozdawał instrumenty perkusyjne ludziom w tramwaju, którzy wygrali konkurs na przejażdżkę z nim.

Uśmiechnięci pracownicy biurowi, kupujący i turyści robili zdjęcia telefonami, gdy przechodził obok, śpiewając hity, w tym przeboje Zawsze w moich myślach I okładki Gdzieś ponad tęczą I Boba Marleya nie ma kobiety, nie ma płaczu.

Zaczął od specjalnej pieśni zwanej… Jam w tramwaju.

Tani powiedział RNZ, że grał w wielu miejscach, ale był to jego pierwszy występ w tramwaju.

„Uwielbiam móc robić takie fajne rzeczy, to naprawdę wyjątkowe. Uwielbiam widzieć, kto też może być tego częścią. Wszyscy muzycy, którzy chcą w tym uczestniczyć, to całkiem fajne”. Powiedział.

Skorzystaj z darmowego koncertu.
zdjęcie: RNZ/Georgi Hanafin

Małżeństwo z Christchurch, George i Emily, odkryło, że wygrali bilety na przejażdżkę po tym, jak ubrali swoje 12-tygodniowe dziecko w stroje Tiki Tani.

George powiedział, że jest wielkim fanem Tani.

„To było epickie. Uwielbiam to.” Zawsze w moich myślach, to świetna piosenka. „To było wspaniałe, wyjątkowe przeżycie i wielkie emocje”.

W sobotę 24 lutego koncert Taane’a „Tram Jam” odbył się w ramach festiwalu Electric Avenue Music Festival w Christchurch.

READ  Starszy brat Madonny, Anthony Ciccone, zmarł w wieku 66 lat

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *