Bianca Sensori staje się narzędziem Kanye Westa do przyciągania uwagi mediów?

Bianca Sensori staje się narzędziem Kanye Westa do przyciągania uwagi mediów?

Ekspert ds. PR twierdzi, że Kanye West wykorzystuje Bianca Sensori do przyciągania uwagi, ponieważ zna siłę mediów społecznościowych

Bianca Sensori staje się narzędziem Kanye Westa do przyciągania uwagi mediów?

Od jakiegoś czasu Kanye West publikuje na Instagramie szczere zdjęcia Bianki Sensori. Analizując schemat, jeden z ekspertów uważa, że ​​za jego pomocą chicagowski raper stara się zwrócić na siebie uwagę mediów.

Na czacie z kobieta, „Kanye najwyraźniej ciężko pracuje, aby zwrócić na siebie uwagę opinii publicznej i prasy, publikując te ekstremistyczne posty” – stwierdziła Jane Owen z Jane Owen Public Relations.

Otworzył się ekspert ds. public relations Donda Hitmaker wykonuje te działania w określonym celu. „Cayne rozumie siłę mediów społecznościowych i podejmuje bardzo przemyślane działania, aby przyciągnąć jak najwięcej uwagi”.

Ekspert tłumacząc częste publikowanie odkrywczych zdjęć Bianki, stwierdził, że jest od niej lepszy ze względu na swoją dominującą cechę.

„Jest także jasne, że pracuje w nadgodzinach, aby zademonstrować swoją „dominację” nad żoną, dyktując jej, co ma nosić, a czego nie, i popisując się tym publicznie”.

Kontynuował: „Nie mówię, że ona nie jest współwinna ani że on ją zmusza, ale jest to wyraźna oznaka dynamiki władzy między nimi i jasne jest, że pragnie, aby wszyscy na świecie o tym wiedzieli .”

Co więcej, Jen myślała, że ​​Kanye zmusza Biancę do wykonywania jego poleceń, czego nie mógł zrobić w przypadku Kim Kardashian.

„Prawdopodobnie zawsze był osobą, która chciała mieć w swoich związkach dynamikę władzy, a nie mógł tego zrobić w przypadku Kim”.

Dodając: „Teraz może posunąć się do skrajności, jak to chyba robi ze wszystkim. Krótko mówiąc, jest to bardzo skuteczny sposób na wywołanie sensacji prasowej i oddanie sobie władzy nad żoną”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *