Billie Eilish ogłasza datę trasy New Zealand 2022 w Spark Arena w Auckland

Billie Eilish opublikowała na Instagramie film z ogłoszeniem i powiedziała, że ​​nie może się doczekać powrotu. Wideo / Billie Eilish na Instagramie

Jedna z największych gwiazd na świecie wraca do Nowej Zelandii w 2022 roku.

Billie Eilish ma na swoim koncie aż siedem nagród Grammy, co przyniesie jej najszczęśliwszą trasę do Nowej Zelandii w przyszłym roku.

Tak jest w Nowej Zelandii, ty też będziesz krzyczeć teksty Happy than Ever z Billie i tysiącami fanów.

Billie Eilish wraca do Nowej Zelandii, aby zagrać piosenki ze swojego nowego albumu
Billie Eilish wraca do Nowej Zelandii, aby zagrać utwory ze swojego nowego albumu „Happier Than Ever”. Załączone zdjęcie

Zadebiutowała w Nowej Zelandii w 2017 roku, grając mały koncert w The Tuning Fork przed głównym występem na Laneway Festival 2018. W 2019 roku wróciła i wystąpiła na wyprzedanym koncercie obok w Spark Arena.

Teraz, mając zaledwie dziewiętnaście lat, podbiła stadiony i strumienie i ma miliony fanów. Tylko w tym tygodniu ogłoszono, że jest najmłodszą aktorką w historii Adres Glastonbury festiwal.

https://www.youtube.com/watch?v=/5GJWxDKyk3A

Ogłoszenie trasy to jeden z największych międzynarodowych koncertów zaplanowanych tutaj od czasu, gdy pandemia zakłóciła przemysł muzyczny na żywo. A Eilish na pewno nie zawiedzie – jest znana ze swojej odważnej prezencji i niesamowitego wokalu.

Jej najnowszy album „Happier Than Ever” znalazł się na szczycie list przebojów na całym świecie, gdy został wydany w lipcu 2021 roku, zawierający utwory Your Power, So I Am i NDA.

Fani będą musieli szybko zdobyć bilety, jeśli ich poprzednie występy są jakąkolwiek wskazówką – pokaz Spark Arena 2019 wyprzedał się w ciągu kilku minut od wejścia do sprzedaży. Jej trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej i Europie wyprzedały się w rekordowym czasie w maju 2021 roku.

ten Przegląd Herolda Z tego programu nazwał „mistrzowską lekcją robienia tego dobrze”.

Przedsprzedaż odbędzie się w poniedziałek 11 października i środę 13 października, a bilety trafią do publicznej sprzedaży w piątek 15 października.

Wycieczka Billie Eilish po Nowej Zelandii

Okland: Czwartek 8 września 2022 – Spark Arena

READ  „Bałam się”: książę Harry, Oprah Omów zdrowie psychiczne

Billie Eilish gra także na randkach w Sydney, Melbourne, Brisbane i Perth po tym, jak zagrała swój występ w Nowej Zelandii.

Aby uzyskać pełne informacje o biletach i wydarzeniach, odwiedź sylwia.com.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top