BLT podpisuje umowy dystrybucyjne dla Korei, Polski i Afryki | Kwestie wokselowe

BLT podpisuje umowy dystrybucyjne dla Korei, Polski i Afryki |  Kwestie wokselowe

Gotowa na nowo zdefiniować swoją globalną obecność w drodze strategicznego posunięcia, Chińska firma zajmująca się drukiem 3D metalu BLT W 2024 roku ma wejść w nową fazę ekspansji międzynarodowej. Współpracując z takimi firmami jak LINCSOLUTION, CadXpert i Russel Smith, firma koncentruje się na zdobyciu znaczącej obecności w Korei Południowej, regionach Morza Bałtyckiego i Afryce.

Zaangażowana w rozwój silnych partnerstw i zdobywanie rynków wschodzących, BLT podpisała nowe umowy z tymi trzema głównymi agencjami, aby kontynuować swoją działalność w tych kluczowych regionach do 2024 roku.

PLD w Korei Południowej

Korea Południowa, rynek dynamiczny i zorientowany na technologię, jest jedną z kluczowych lokalizacji ekspansji BLT w Azji. BLT jest gotowa wykorzystać rosnący krajobraz technologiczny w kraju. Nowym dystrybutorem jest firma LINCSOLUTION, dostarczając najnowocześniejsze produkty i rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom południowokoreańskich konsumentów. Partnerstwo koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań „pod klucz” w zakresie wytwarzania przyrostowego metali w Korei Południowej. BLT oferuje szeroką gamę maszyn i systemów drukujących dla różnych wymiarów konstrukcyjnych oraz szeroką gamę materiałów drukarskich.

Założona w 2015 roku firma LINCSOLUTION może poszczycić się dziedzictwem wiedzy branżowej poparte silnym zespołem inżynierów. Oprócz oferty produktów LINCSOLUTION zapewnia doskonałą obsługę posprzedażną obejmującą instalację maszyn i systemów, debugowanie, konserwację, aktualizacje i kompleksowe szkolenia klientów. Zintegrujemy działania rynkowe i wdrożymy innowacyjne rozwiązania, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych koreańskich klientów.

BLT-S1500

BLT w Polsce i regionie bałtyckim

Strategiczna ekspansja BLT na rynki regionalne w Polsce i regionie Morza Bałtyckiego odzwierciedla głębokie zaangażowanie w eksplorację rynku europejskiego. Wykorzystując kwitnący krajobraz biznesowy i strategiczną lokalizację, Polska i regiony bałtyckie (w tym Litwa, Łotwa i Estonia) służą jako kluczowe bramy dla BLT do rozszerzania swoich wpływów na całym kontynencie europejskim. Najnowsze ogłoszenie partnerstwa BLT CadXpert To dodatkowo potwierdza wysiłek.

Ta współpraca zapewnia kompleksowe doświadczenie w zakresie drukowania 3D, zakup sprzętu, pełne wsparcie sprzętowe i dostęp do zróżnicowanego portfolio ponad 20 drukarek 3D do metalu. Klienci zyskują dostęp do najnowocześniejszych materiałów i technologii drukarskich BLT, co stawia ich w czołówce innowacji. Uzupełnieniem tych korzyści jest silne wsparcie posprzedażowe ze strony CadXpert, firmy szczycącej się doświadczeniem branżowym od chwili jej założenia w 2013 roku. Ich usługi obejmują instalację sprzętu, konserwację, naprawy, szkolenia klientów, projektowanie CAD i inne, co wzmacnia zaangażowanie BLT. Kompleksowe zadowolenie klienta.

READ  Trzecie miejsce dla Team Childhood Pierwsze miejsce dla Polskiej Gwinei

BLD w Afryce

Afryka, ze swoim niewykorzystanym potencjałem i szybko rozwijającą się gospodarką, stanowi obiecującą granicę dla strategii ekspansji BLT. Russella Smitha Rok 2024 to trzecie globalne partnerstwo podpisane przez BLT. Firma będzie oferować kilka produktów z naszego ekosystemu AM w regionach Afryki Zachodniej, Namibii, Angoli i Ugandy. Obejmuje to szeroką gamę maszyn o różnych gabarytach konstrukcyjnych, szeroki wybór wysokiej jakości materiałów metalowych do druku oraz oprogramowanie drukujące.

RusselSmith jest dostawcą zintegrowanych usług energetycznych posiadającym certyfikaty ISO 9001:2015 i ISO 45001:2018, koncentrującym się na rozwiązaniach technologicznych do zarządzania integralnością aktywów, zarządzania polami naftowymi, inteligentną produkcją i zrównoważoną energią. Jako firma głęboko zakorzeniona w przemyśle naftowym i gazowym od prawie 20 lat, Russell Smith dostarcza części i specjalistyczne usługi dla tej ważnej branży w Nigerii. Ponadto mają także spółkę zależną sprzedającą maszyny do wytwarzania przyrostowego i części drukowane.

Zaangażowanie BLT w rozwój międzynarodowy jest spójne z misją dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych na całym świecie. Partnerstwa utworzone z agentami w Korei Południowej, Afryce, Polsce i regionie bałtyckim wyznaczają początek ekscytującego rozdziału w międzynarodowej podróży BLT, prowadzącej do innowacji i doskonałości w skali globalnej.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *