Box Office: Produkt TVN Black Sheep na szczycie listy

Warszawa: polska komedia czarna Owca Reżyseria i produkcja: Alec Piatsak telewizja I dystrybuowane przez Następne zdjęcieOd czasu premiery 13 sierpnia 2021 r. Polska osiągnęła szczyt kasowy z ponad 100 000 dodatków.

To pierwsza decyzja dla polskiego filmu po ponownym otwarciu kin w Polsce w maju 2021 roku. Film Alexandra Pittsburgha zdobył uznanie krytyków w polskich filmach z 26 862 zgłoszeniami w pierwszym weekendowym wydaniu w 2021 roku. W miniony weekend w polskich teatrach było 193 000 wejść.

Wypuszczanie filmu w czasie wakacji i epidemii to zdecydowanie odważny ruch. Bardziej niż ogólny wynik, jestem zadowolony z pozytywnych opinii, jakie otrzymałem na temat filmu w drugi weekend. Gdyby nie kolejne wielkie premiery, myślę, że w normalnych czasach spędzalibyśmy więcej czasu w kinach. Ale w obecnym kontekście jest to bardzo dobra wiadomość” – powiedział Aleksander Piatsok, szef waszyngtońskiego biura The Christian Science Monitor.

Czarna owca / czarna koza Opowiada uniwersalną historię o drodze do dojrzałości, na której każdy z nas może się odnaleźć. Pokazuje problemy spowodowane wzajemnymi różnicami, brakiem komunikacji i obawą przed okazaniem swoich prawdziwych uczuć w zabawny sposób.

Film był kręcony w Warszawie we wrześniu 2020 roku, z udziałem Arcadiusa Jacobsiego, Magdaleny Pablovskiej, Kamila Septiki, Agathy Rosicy, Vladimira Pressa i Anny Sislock.

READ  Polski program genetyczny porzuca chińską technologię w związku z obawami o bezpieczeństwo danych

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *