Britney Free: Star reaguje na koniec opieki

Britney Spears świętuje koniec swojego testamentu. Zdjęcia / Instagram

Britney Spears miała wczoraj „najlepszy dzień w historii”, świętując koniec swojej regencji.

39-letnia piosenkarka wypowiedziała się po tym, jak sędzia formalnie rozwiązał jej testament po 13 latach kontrolowania go po upadku w 2008 roku.

Britney przyjęła dobre wieści na Instagramie dzięki filmowi, na którym jej fani podkreślają małe skrawki papieru przed salą sądową w Los Angeles.

Wraz z filmem napisała: „O mój Boże, kocham fanów tak bardzo, że to szaleństwo! Chyba będę płakać przez resztę dnia!!!! Najlepszy dzień w życiu… dzięki Bogu… czy mogę mieć amen???? #FreedBritney (sic)”

Adwokat Britney, Matthew Rosengart, również mówił o wyroku sądu wkrótce po jego wydaniu.

„Co dalej z Britney – i po raz pierwszy zostało to powiedziane od prawie dekady – zależy od jednej osoby: Britney” – powiedział fanom przed salą sądową.

Piątkowe przesłuchanie było pierwszym przesłuchaniem piosenkarki o opiekę, odkąd jej ojciec, Jamie Spears, został zawieszony jako jej asystent konserwacji 29 września.

Sędzia Brenda Penny miała orzec, czy opieka nad Britney powinna zostać całkowicie zakończona, orzekając na korzyść wniosku, mówiąc: „Ochrona osoby i własności Britney Jean Spears nie jest już wymagana”.

Sędzia powiedział również, że Jon Zabel, obecny gubernator majątku Britney, będzie na razie kontynuował pracę, aby rozwiązać bieżące problemy finansowe związane ze sprawą.

W przypadku Britney wiadomość pojawia się po tym, jak wezwała do zakończenia jej opieki – dzięki czemu jej ojciec Jamie miał kontrolę nad jej sprawami osobistymi i finansowymi przez dekadę, zanim ustąpiła ze stanowiska gubernatora w 2019 r. – w emocjonalnym procesie sądowym w czerwcu.

Piosenkarka „Toksyczna” powiedziała, że ​​jej kadencja była „obraźliwa” i wprawiła ją w depresję, jak powiedziała, że ​​osoby zaangażowane – w tym jej ojciec – powinny zostać uwięzione.

READ  Duet z branży filmowej Ryan Reynolds i Rob McElhenney przekazują darowiznę po nienarodzonym dziecku piłkarzy

Powiedziała: „Naprawdę uważam, że ta nauka jest obraźliwa. Nie czuję, że mogę żyć pełnią życia. W międzyczasie chcę, aby ten czarodziej przyszedł do mojego domu, nie chcę jechać do Westlake.. Poniżyli mnie, wysyłając do najbardziej narażonych. Potrzebuję twojej pomocy.

„Moi rodzice i wszyscy zaangażowani w tę opiekę, w tym moja administracja… powinni być w więzieniu”.

Britney stwierdziła również, że jest „zszokowana” jej opieką. Dodała: „Nie jestem szczęśliwa, nie mogę spać. Jestem taka zła, to szaleństwo. I jestem przygnębiona, jestem w szoku, po prostu chcę odzyskać moje życie”.

„Chcę zakończyć tę opiekę bez oceny. Ta opieka wyrządza mi więcej szkody niż pożytku. Zasługuję na życie, pracowałam przez całe życie. Zasługuję na przerwę na dwa do trzech lat”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *