Brooklyn Beckham wytatuował całe ramię na cześć nowej żony Nicoli Peltz

Uroczystość została nazwana tegorocznym ślubem celebrytów. Wideo/rozrywka dziś wieczorem

Brooklyn Beckham miał tatuaż na ramieniu w hołdzie dla swojej nowej żony, Nicoli Peltz.

Najstarszy syn Davida i Victorii Beckham związał się z Transformers: Age of Extinction na wystawnej imprezie w Miami na Florydzie w kwietniu, a teraz pokazuje ogromny nowy tatuaż swojej przysięgi ślubnej na prawym ramieniu.

Słowa są napisane czarną kursywą i brzmią: „Nicola idąc do ołtarza zaparło mi dech w piersiach, dziś wieczorem i zawsze wyglądasz tak pięknie.

„Pozwól, że zacznę od stwierdzenia, że ​​słowa nie są w stanie opisać mojej miłości do ciebie, po prostu patrząc na ciebie widzę swoją przyszłość i czuję się jak sen. Jesteś moim światem i wciąż zakochuję się w tobie coraz bardziej każdego dnia”.

Wtedy wlewają się przysięgi Brooklyn: „Posiadanie cię w moim życiu jest najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła, ponieważ sprawiłeś, że stałem się takim mężczyzną, jakim jestem dzisiaj.

„Od dawna nie mogę się doczekać tego dnia, ponieważ dziś jest dzień, w którym poślubię ciebie, moje wieczne dziecko, moja ukochana i moja najlepsza przyjaciółka.

„Nicola – dziś jesteś moją partnerką, moją drugą połówką – moją rodziną i przez to jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, że mogę spędzić z Tobą resztę życia.”

Beckham podsumowuje: „Obiecuję, że będę najlepszym partnerem, najlepszym mężem i mężczyzną, zawsze dbając o ciebie, rozśmieszając cię, czując się bezpiecznie i, co najważniejsze, kochany.

„Nie mogę się doczekać, aby wspólnie żyć naszymi marzeniami, mieć dużo dzieci i być twoim na zawsze, ponieważ będziesz moja na zawsze”.

Gwiazda pokazała swój nowy atrament w historii na Instagramie opublikowanej w środę.  Zdjęcie / Instagram /brooklynpeltzbeckham
Gwiazda pokazała swój nowy atrament w historii na Instagramie opublikowanej w środę. Zdjęcie / Instagram /brooklynpeltzbeckham

Tatuaż jest wytatuowany na wewnętrznej stronie ramienia i rozciąga się od pachy prawie do łokcia.

Brooklyn, lat 23, poślubił 27-letnią Nicolę w rodzinnym domu w Miami na Florydzie 9 kwietnia.

READ  The Morning Show: gwiazdorska redakcja Apple’a #MeToo powraca z hukiem

Ma kilka tatuaży poświęconych swojej żonie, w tym obraz różańca jej matki, słowo „kochanka” na palcu i zdjęcie jej oczu na karku.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top