Brytyjska gwiazda reality show i influencerka skrytykowała wypowiedzi „głuchych dialektów” na temat ubóstwa

styl życia

22-letnia Molly May Haig została zmuszona do stanięcia w obronie siebie po tym, jak wygłaszała „głuche” komentarze na temat swojego sukcesu. Zdjęcia / Instagram

Influencerka z Wielkiej Brytanii była zmuszona radzić sobie sama po tym, jak wygłaszała „głuche” komentarze o swoim sukcesie.

22-letnia Molly Mae Haig jest jedną z najpopularniejszych wpływowych osób w Wielkiej Brytanii – zyskała sławę po występie w sezonie 2019 Love Island i ma 6,2 miliona obserwujących na Instagramie.

W zeszłym roku została dyrektorem kreatywnym Pretty Little Thing, której umowa z wytwórnią fast fashion przyniosła jej pensję w wysokości 946 405 dolarów.

W grudniu opowiedziała o swoim sukcesie w dzienniku podcastu CEO, z komentarzami na temat ubóstwa i tego, jak „wszyscy mają te same 24 godziny” trafiły na nagłówki w tym tygodniu po tym, jak zostały szeroko udostępnione w mediach społecznościowych.

„Jeśli chcesz czegoś wystarczająco, możesz to osiągnąć”

„Dostajesz jedno życie i od ciebie zależy, co z nim zrobisz”, powiedział Hague, według Sky News.

„Kiedy mówiłem o tym w przeszłości, byłem trochę krytykowany, a ludzie mówili: „Łatwo ci powiedzieć:„ Nie dorastałeś w biedzie, nie dorastałeś z pionier walczący z pieniędzmi, żeby siedzieć tam i mówić, że wszyscy mamy te same 24 godziny na dobę”. To nieprawda”.

Haig przyznała, że ​​chociaż „wszyscy mamy różne pochodzenie, wszyscy byliśmy wychowywani w inny sposób i mamy różne statusy finansowe”, uważa, że ​​„jeśli czegoś wystarczająco chcesz, możesz to osiągnąć”.

„To zależy tylko od tego, jak daleko chcesz się posunąć, aby dotrzeć do miejsca, w którym chcesz być w przyszłości” – powiedziała.

„I zrobię co w mojej mocy. Zrobiłem co w mojej mocy, aby dostać się tam, gdzie jestem teraz.”

„Głuchy ton”: Fani atakują twierdzenie Molly o sukcesie

Ludzie na Twitterze krytykowali komentarze Haiga, porównując je do mówienia bezdomnym, aby „po prostu kupili dom”.

READ  Sir Rod Stewart to „ośmiu różnych ojców” swoich ośmiorga dzieci

Haski wpis na Wikipedii został krótko zredagowany, aby zmienić jego nazwę na Molly May Thatcher, nawiązując do konserwatywnej brytyjskiej premier Margaret Thatcher.

W poście napisano, że była znana z tego, że „pracuje ciężej niż ktokolwiek mniej skuteczny od niej”.

Nie słowa Molly

W odpowiedzi na kontrowersje Haig stwierdziła, że ​​jej słowa zostały wyrwane z kontekstu, a teraz przypisano jej fałszywe cytaty.

Rzecznik influencer powiedział The Sun: „Gdy wysłuchałem całej rozmowy i przeprowadziłem wywiad z Molly, zapytano mnie, jak urósł jej potencjał i jak wierzy w siebie”.

„Ta część wywiadu dotyczyła wydajności czasowej w odniesieniu do sukcesu. Molly odwołuje się do cytatu, który mówi: „Wszyscy mamy te same 24 godziny na dobę co Beyoncé”. konkretny cytat.”

Rzecznik twierdził, że komentarze Hague, że „jeśli chcesz czegoś wystarczająco, możesz ciężko pracować, aby osiągnąć” były związane z jej „życiem” i „okolicznościami osobistymi”.

„Molly nie komentuje czyjegoś życia ani osobistej sytuacji, może mówić tylko o swoim własnym doświadczeniu” – powiedzieli.

Jej rzecznik twierdził teraz, że Haga przypisywała jej cytaty, których nigdy wcześniej nie powiedziała.

„Użytkownicy mediów społecznościowych podzielili się krótkim fragmentem tego wywiadu ze słowami takimi jak „Jeśli jesteś bezdomny, kup dom” i „Jeśli jesteś biedny”, to wcale nie są słowa Molly, to nie są myśli Molly i to wcale nie ma znaczenia ani myśli stojącej za tą rozmową.”

READ  Obejrzyj nowy zwiastun Batmana z Robertem Pattinsonem w roli głównej

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top