Brytyjski komik Sean Locke umiera w wieku 58 lat

Brytyjski komik Sean Locke zmarł na raka w wieku 58 lat.

Komik jest najbardziej znany z częstych występów w brytyjskich programach komediowych, takich jak 8 na 10 kotówi QI i więcej.

Śmierć Luke’a została potwierdzona przez jego agenta, Off The Curb Productions w środę (czasu lokalnego).

„Z wielkim smutkiem ogłaszamy śmierć Seana Locke’a. Zmarł w domu na raka w otoczeniu swojej rodziny” – czytamy w oświadczeniu.

Czytaj więcej:
* Szycie kostiumów w The Great British Sewing Bee z Joe Lysette
* Russell Howard stawia czoła światu: TVNZ uruchamia serial komediowy Kiwi-shot
* Taskmaster NZ powraca z nowym składem komików

Shaun był jednym z najlepszych komików w Wielkiej Brytanii, a jego bezgraniczna kreatywność, lekki dowcip i błyskotliwy absurd wyróżniały go jako wyjątkowy głos w brytyjskiej komedii.

Shawn był także drogim mężem i ojcem trójki dzieci.

Brytyjski komik Sean Locke zmarł w wieku 58 lat.

KRAWATKA / PA

Brytyjski komik Sean Locke zmarł w wieku 58 lat.

„Wszystkim, którzy znali Seana, będziemy bardzo tęsknić. Uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności jego rodziny i dzieci w tym trudnym czasie”.

Śmierć Locke’a spotkała się z wylewem żalu ze strony jego kolegów komediowych.

„Jestem dziś smutny z powodu jego rodziny i komedii, ponieważ straciliśmy jedną z najlepszych komedii. Niekwestionowana marchewka, niepokonany, mistrz w pudełku. Będę za nim tęsknił” – powiedział John Richardson, często występujący aktor telewizyjny w Lock’s Show.

„Kochałem go. Teraz oglądam jego fragmenty – śmieje się i płacze. Będzie mi za nim tak bardzo tęsknić” – dodał komik Jimmy Carr.

Bill Bailey napisał na Twitterze: „To bolesne stracić mojego najlepszego przyjaciela Seana Locke’a, był naprawdę oryginalnym, świetnym komikiem. Wszystkie moje myśli są z jego rodziną”.

READ  Meghan Markle podczas swojego pierwszego wystąpienia od powrotu księcia Harry'ego do Wielkiej Brytanii wygląda na bezstresową

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *