Była pielęgniarka OIOM dzwoni do kierownictwa obiektu z powodu braku lekarzy na imprezie Astroworld

Była pielęgniarka OIOM dzwoni do kierownictwa obiektu z powodu braku lekarzy na imprezie Astroworld

Była pielęgniarka, która uczestniczyła w imprezie Astroworld, ostatnio zabrała się do mediów społecznościowych, aby wyjaśnić skutki walki grupowej.

Pielęgniarka opisała całe wydarzenie w poście na Instagramie, który zawierał podpis: „Tegoroczny festiwal Astroworld był [expletive] niesmaczne. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek była bardziej zdenerwowana. Niektórzy z tych pracowników medycznych mają niewielkie lub żadne doświadczenie w RKO”.

Jej post zawierał również zrzut ekranu przedstawiający całą sytuację i przyznał: „Nie było wystarczająco dużo osób na zmianę, aby opukiwać osoby, które w rzeczywistości były bez serca”.

„Personel medyczny nie miał narzędzi do wykonywania swojej pracy. I chociaż tłum wokół nas próbował przekonać kogoś, żeby przerwał koncert, wciąż przychodzili. Mimo że Travis przyznał, że ktoś z tłumu potrzebuje karetki”.

Była pielęgniarka OIOM dzwoni do kierownictwa obiektu z powodu braku lekarzy na imprezie Astroworld

Dodała również: „Kiedy wstałam, rozejrzałam się, a ludzie odpychali oczy od aktu bezpieczeństwa, krwawiąc z nosa i ust”.

„Krzyknąłem” Czy ktoś sprawdził puls? „Ochroniarz, oszalały, poprosił mnie o pomoc. Sprawdziłem dwie osoby i jedna z nich nie miała pulsu. Powiedziałem im, że jestem pielęgniarką na oddziale intensywnej terapii, a potem inny ochroniarz, słysząc to, powiedział: „Chodź, pomóż nam „”.

Próbując wyjaśnić całą scenę, dodała również: „Nastolatkowie wykonują resuscytację krążeniowo-oddechową, aby spróbować pomóc, ale robią to niepoprawnie, a potem widzę innych ludzi wykonujących resuscytację krążeniowo-oddechową osób, które nadal mają tętno bc i nikt nie sprawdza tętna. „

Przed zakończeniem dodała: „To było absolutnie… [expletive] oglądać. Ludzie uruchamiali ekipę od świateł scenicznych i rzeczy wokół nas, aby zatrzymać koncert, a nie robili tego”.

READ  Kanye West, Drake, Tyler, Creator i nie tylko uczestniczą w pogrzebie Virgila Abloha w Chicago

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *