Były narzeczony Hugh Sheridana, Kurt Roberts, przerywa milczenie w sprawie rozłamu

Hugh Sheridan ogłosił, że rozstaje się z narzeczoną Kurtem Robertsem w bolesnym poście w piątek.

A w sobotę Kurt przerwał milczenie o ich rozstaniu słodko-gorzkim postem na Instagramie.

29-letni bankier udostępnił film ze wspólnych chwil i podziękował gwiazdorowi Packed To The Rafters za jego urodzinowy hołd.

Wdzięczny: były narzeczony Hugh Sheridana, Kurt Roberts, przerwał milczenie po ich rozstaniu w piątek na Instagramie. 29-letni bankier (po lewej) udostępnił film ze swoich wspólnych chwil i podziękował gwiazdorowi Packed To The Rafters (po prawej) za jego urodziny

Kurt następnie potwierdził podział, mówiąc: „Włożyliśmy wszystko, co mogliśmy, próbowaliśmy wszystkiego, co mogliśmy, oboje jesteśmy załamani, ponieważ nie mogliśmy naprawić tego, co mieliśmy.

Nasz związek był czymś wyjątkowym. Powiedział o swoim poście wideo, że chciałem podzielić się niektórymi z naszych wspaniałych wspólnych chwil.

Model napisał, że nadal są najlepszymi przyjaciółmi i opisał aktora jako „najbardziej niesamowitego Hogmana”.

„Wkłada serce w rękaw” – powiedział z dumą Kurt o Hugh i dawał swój czas i radę każdemu, kiedy tego potrzebowali.

Próbowaliśmy: Kurt następnie potwierdził podział, mówiąc:

Próbowaliśmy: Kurt następnie potwierdził podział, mówiąc: „Włożyliśmy wszystko, co mogliśmy, próbowaliśmy wszystkiego, co mogliśmy, i oboje jesteśmy załamani, ponieważ nie mogliśmy naprawić tego, co mieliśmy”.

Szczęśliwe czasy: ponownie podziękował byłemu narzeczonemu za podzielenie się wspomnieniami i powiedział: „Nie żałuję.  zawszę cię kocham

Szczęśliwe czasy: ponownie podziękował byłemu narzeczonemu za podzielenie się wspomnieniami i powiedział: „Nie żałuję. Zawszę cię kocham „

Co więcej, jest najpiękniejszą, miłą, troskliwą, hojną osobą, która tylko daje miłość innym.

Jeszcze raz podziękował byłemu narzeczonemu za podzielenie się wspomnieniami i powiedział: „Nie żałuję. Zawszę cię kocham.

W międzyczasie Hugh udostępnił post na Instagramie, w którym przeprasza Kurta za wciągnięcie go w światło reflektorów po opublikowanym raporcie o ich rozstaniu.

W poście podziękował Kurtowi za „moje błędy w ciemności” i powiedział „przepraszam, że to nie był dobry moment”.

Dla nas nie słuchaj hejterów, oni nas nie znają i jesteśmy od tego lepsi. Ostrzegałem „nie będzie łatwo” bagatelizowałem, jakie to było trudne.

Powiedział Kurtowi, że nadal powinni być dumni z próby i powiedział: „Bardzo mi przykro, że zwróciłem uwagę na ciebie. Bądź spokojny ze sobą.

Para zaręczyła się na początku tego roku, w marcu, po zaledwie trzech miesiącach randek.

„W tej chwili nie udało nam się, ale próbowaliśmy” Hugh ujawnił podział w swoim poście na Instagramie w piątek i napisał: Presja na nas

„Patrząc wstecz, mając nasz pierwszy publiczny związek, ta publiczność, tak szybko, może wywierać na nas dużą presję” – powiedział Hugh w poście na Instagramie w piątek.

Może to koronawirus lub kwarantanna, albo ciężko pracujemy (biorę pełną odpowiedzialność za godziny), może to śmierć rodziców lub wszystkie powyższe.

„W tej chwili nam się nie udało, ale bardzo się staraliśmy i przepraszam za nas, że nie było to łatwe i przepraszam za dodatkową presję”.

Gwiazda House Husbands ma za sobą niesamowicie trudny rok, w tym śmierć swojego ojca, który zmarł w wieku 76 lat po walce z rakiem w maju.

Gwiazda The Struggle: The House Husbands przeżyła niezwykle trudny rok, w tym śmierć swojego ojca, który zmarł w maju w wieku 76 lat po walce z rakiem w maju.

Gwiazda The Struggle: The House Husbands przeżyła niezwykle trudny rok, w tym śmierć swojego ojca, który zmarł w maju w wieku 76 lat po walce z rakiem w maju.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top