Carolyn Adette, Edward Little / Levitt / Polish Skate past St. Thomas / Winthrop / Gray-New Gloucester / Manmouth

Auburn – Carolyn Adew Edward pomogła stworzyć prowadzenie Little / Levit / Poland i strzeliła w odpowiednim czasie 5-1 zwycięstwo nad St Dominic / Winthrop / Gray-New Gloucester / Manmouth na norweskim Savings Bank Arena we wtorek 5-2.

Audrey strzeliła dwie bramki i asystowała przy kolejnej.

Pochwalił wysiłek Red Hornets, zwłaszcza w poniedziałek, kiedy przegrali 4:3 z Winslowem / Gardinerem / Connie / Mesalonsky / Lawrence / Brewerem.

„Oczywiście (powrót i gra następnego dnia) jest trudne, zwłaszcza granie w St. Domes, jednym z naszych największych rywali” – powiedziała Audrey. „Trudno jest odzyskać siły po (ciężkiej) przegranej, ale podnieśmy głowy i mentalnie przygotujmy się na wielki mecz”.

Według trenerki Red Hornets, Dany Proup, podejmowanie decyzji jest różnicą między tymi dwoma meczami.

„Wykonaliśmy właściwe podanie we właściwym czasie” — powiedział Perup. „Myślałem, że nasze decyzje były trochę lepsze. Mieliśmy ciężki wieczór (poniedziałek). Przypomniałem dziewczynom: hokej jest bardzo skromny, trzeba ciężko pracować przez trzy sezony – zawsze trzeba szanować przeciwnika i być gotowym dla gry.

Edward Little / Levitt / Polska (7-5-2) objęli prowadzenie 1:0 na początku pierwszej kwarty, kiedy Kylie Schupnardi wślizgnęła się do strefy ataku i odskoczyła do Carolyn Adet, która wylądowała na prawym skrzydle. Audrey, z prawego koła, ostatni strzał bramkarza Saints, Apriany White (16 rzutów).

Trener St. Thomas Paul Kozellin powiedział, że nie martwił się zbytnio przegraną 1:0 w tym czasie.

„Byliśmy całkiem wyrównani (w pierwszym okresie)” – powiedział Kozlin. „Możemy być trochę konserwatywni. Mieli gola – to było dobre podanie i dobry strzał – myślałem, że byliśmy wtedy na dobrej pozycji”.

Najlepszą okazję The Saints (5-7) mieli w połowie okresu, gdy bramka Emmy Roy zbliżyła się do bliskiej strony, ale dostała presję ze strony Edwarda Little’a / Levitta / polskiej obrony i pieniądze się skończyły. Kij Roya, zanim odda strzał.

READ  Trzy minuty: przegląd filmów fabularnych - poruszające wspomnienia z przedwojennej Polski

„Tak, nie mogła oddać strzału i (ona) przegapiła przerwę” – powiedział Kozlin. „Jeśli umieścimy (to), to jest inna gra”.

Red Hornets mieli problemy z oddawaniem strzałów w pierwszym okresie i na początku drugiego okresu. W przerwie zaczęli strzelać więcej dolców na bramkę, ale na cztery minuty przed końcem Sofia Hartley nie strzeliła gola, dopóki ponownie nie oddała strzału do domu. Spuknardi strzelił swoją drugą asystę na bramkę.

Audrey strzelił swojego drugiego gola na dwie i pół minuty przed końcem w środkowej ramce. Prześlizgnęła się przez lewe skrzydło do strefy ataku, a następnie przecięła siatkę i znalazła dziurę między Postem a prawym ramieniem Białych 3-0. Hartley pomógł.

Peru powiedział, że Audit często kazał mu strzelać. Jej drugim celem była szansa, którą normalnie próbowała przezwyciężyć.

„Nikt tego nie przewidział. Ludzie zwykle myślą, że podniosę go (lód) i wyślę go (do gracza zespołowego) w ostatniej chwili, „Audrey powiedziała”. Kiedy strzelam, myślę, że wszyscy byli zaskoczeni”.

Obrońca Maddie Weymouth umieściła Świętych na pokładzie na początku trzeciego okresu.

„Maddie była na celowniku i oddała strzał; Bramkarz został prześwietlony i (Weymouth zaatakował daleki słupek)” – powiedział Kozlin.

Kilka minut później Red Hornets wskoczyli do siatki i zredukowali deficyt do 3-2 po bramce St. Dominica / Winthrop / Gray-New Gloucester / West Duffy na Manhattanie.

Megan Lachans odzyskała dwubramkową przewagę nad Edwardem Little w połowie trzeciej tercji.

„Nie podobał mi się nasz trzeci start, ale podobało mi się to, jak zachowywaliśmy spokój i trzymaliśmy się go” – powiedział Perup. – Megan Lachans, kolejny duży cel dla niej. To było wspaniałe.

Święci wykonali rzut karny na cztery i pół minuty przed końcem meczu, ale do końca meczu nie byli w stanie wydostać się ze strefy defensywnej.

READ  Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej Polski | Sport narodowy

„Nie jestem pewien, jak się połączyliśmy. Myślę, że trochę się skończyło gaz” – powiedział Kozlin.

Gianna Costagna strzeliła gola w ostatnich dwóch minutach, zwiększając prowadzenie Red Hornets do 5-2.

Bramkarz McKenzie Horton zatrzymał osiem strzałów dla Red Hornets.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.