CDC już wymaga od Amerykanów noszenia masek, a Amerykanie są tym zmęczeni

NS kilka tygodni terazDyrektor CDC Rochelle Wallensky podwaja swoje apele do Amerykanów o dalsze noszenie masek, Zarówno dorośli, jak i dziecizaszczepiony czy nie. Wydaje się, że Amerykanie nie spodziewają się, że to się zmieni. W piątek Walinsky zamieścił na Twitterze wideo „Zapytaj eksperta” zatytułowane „Dlaczego nadal musisz nosić maskę?”

Dr Walinsky twierdzi, że „dowody są jasne”. „Maski mogą pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się COVID-19, zmniejszając ryzyko infekcji o ponad 80 procent”. To samo dotyczy nie tylko koronawirusa z Wuhan, ale także grypy, a nawet przeziębienia. „W połączeniu z innymi krokami, takimi jak szczepienie, mycie rąk i zachowanie dystansu fizycznego, noszenie maski jest ważnym krokiem”. Jesteś Może to zająć, abyśmy wszyscy byli zdrowi”.

Twitter nie przyjął tej prośby przychylnie, o czym świadczy sposób, w jaki wiadomość wideo dr Walinsky’ego była szeroko rozpowszechniana.

Liczne odpowiedzi i tweety dotarły do ​​etykiety „bzdura”. Inni wskazywali, jak śmieszne było włączanie przeziębienia jako powodu do noszenia masek.

Niektórzy użytkownicy zwrócili uwagę, że nie brzmi już jak ta szalona teoria spiskowa, aby powiedzieć, że siły, które chcą, abyśmy się ukrywali na zawsze.

Inni twierdzili, że było to dezinformacją, dyskredytującą Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Wielu zastanawiało się, skąd wzięło się 80 procent roszczeń. W jednym z badań podano, że 80 procent od początku epidemii i zanim szczepionki były dostępne. Chris Westphal W swoim artykule w Forbes z 12 maja 2020 r. Przytacza „badania i modele naukowe z UC Berkeley”. Międzynarodowy Instytut Informatyki oraz Uniwersytet Nauki i Technologii w Hongkongu”.

READ  Chiński naukowiec twierdzi, że Indie nie wylądowały na południowym biegunie Księżyca

A jeśli chodzi o szczepionki, Zeznania przed Senacką Komisją Zdrowia, Edukacji, Pracy i EmeryturWalinsky nie mógł powiedzieć senatorowi Billowi Cassidy (R-LA), który jest również lekarzem, ilu pracowników CDC zostało zaszczepionych.

naturalnie, Dr Walinsky Prezydent Joe Biden powiedział Amerykanom w maju, że mandaty na maski mogą być złagodzone dla tych, którzy zostali zaszczepieni.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *