Chris Hemsworth i Elsa Pataky wyglądają na rezydencję w Sydney o wartości 50 milionów dolarów

Chris Hemsworth i Elsa Pataky wyglądają na rezydencję w Sydney o wartości 50 milionów dolarów

Chris i Elsa tańczą w swojej jasnej, białej szacie. Wideo / Elsa Pataky na Instagramie

Mówi się, że gwiazda Hollywood Chris Hemsworth i jego żona Elsa Pataky są zafascynowani tą oszałamiającą posiadłością w Sydney, której cena wynosi co najmniej 50 milionów dolarów australijskich (52 miliony NZ).

Podobno bohater thrillera i jego piękna narzeczona, którzy na początku tego roku ukończyli budowę kompleksu w Byron Bay, nie mogą się doczekać rezydencji w Booraner Bay w Sutherlandshire.

Według Sarah McGilvary z Fitzy i Wippa z Nova FM, Hemsworth często odwiedzał dom na nabrzeżu, który ma 23 toalety, sześć kuchni i garaż „jaskinia nietoperzy”.

W domu znajdują się również trzy windy handlowe.  Załączone zdjęcie
W domu znajdują się również trzy windy handlowe. Załączone zdjęcie

„Chris Hemsworth, to spoko… Szukał domu i właśnie dostałem wskazówkę od jednego z nich” – powiedział McGilvary w programie w piątek. „Mam dobry autorytet, że był tam dwa do trzech razy”.

David Highland z Highland Property Group nie podał jeszcze przewodnika cenowego, ale powiedział Domain, że same koszty odtworzenia są warte ponad 50 milionów dolarów, biorąc pod uwagę 8 milionów dolarów fuzji trzech bloków w celu utworzenia terenu o powierzchni 4500 mkw./m i ponad 30 dolarów. milion budowy zajęło to cztery lata.

Thor może mieć własną jaskinię nietoperzy.  Załączone zdjęcie
Thor może mieć własną jaskinię nietoperzy. Załączone zdjęcie

Po latach budowania ogromnej rezydencji w Byron Bay krążą plotki, że Hemsworth i Pataky mogą chcieć sprzedać.

Według The Courier Mail, nadmorska posiadłość pary – szacowana na 30 milionów dolarów – może wkrótce trafić na rynek nieruchomości.

Wspaniały mąż i żona próbowali również kupić duży ośrodek z pięcioma sypialniami w Lennox Head, zaledwie 18 km od Byron Bay.

Jednak para z Sydney złożyła na nie ofertę i kupiła je za 15-16 milionów dolarów.

Elsa Pataky i Chris Hemsworth chcą kupić ten dom w Sydney za 50 milionów dolarów.  Załączone zdjęcie
Elsa Pataky i Chris Hemsworth chcą kupić ten dom w Sydney za 50 milionów dolarów. Załączone zdjęcie

Budowa domu z sześcioma sypialniami była ogromnym projektem i została ukończona dopiero w styczniu tego roku.

W hotelu znajduje się siłownia, łaźnia parowa, sala multimedialna, pokój gier oraz dużo przestrzeni do życia i zabawy na świeżym powietrzu. Posiada również 2-torową, 10-pinową kręgielnię.

READ  Cameron Diaz może nie pojawić się w innym filmie

W projekt uwzględniono również setki paneli słonecznych, które zasilają dom.

Remont ma kosztować około 18 milionów dolarów.

Rodzina Hemsworthów kupiła 4,2-hektarową nieruchomość za 7 milionów dolarów w 2014 roku i mieszkała w oryginalnym ośmiopokojowym domu w stylu balijskim, zanim zdecydowała się go zburzyć i odbudować.

Chris Hemsworth odwiedził swój dom w mediach społecznościowych w czerwcu ubiegłego roku.  Popisywanie się nim na kręgielni (po prawej).  Zdjęcia / Instagram
Chris Hemsworth odwiedził swój dom w mediach społecznościowych w czerwcu ubiegłego roku. Popisywanie się nim na kręgielni (po prawej). Zdjęcia / Instagram

Wniosek dotyczący rozwoju został po raz pierwszy złożony w Zarządzie Byron Shire pod koniec 2016 r. i zatwierdzony w marcu 2017 r.

Aplikacja oszacowała całkowity koszt na 8,8 miliona dolarów, ale od tego czasu liczba ta wzrosła do kolejnych 10 milionów dolarów.

Sam dom jest teraz wart około 30 milionów dolarów.

Projekt przyciągnął uwagę podczas budowy i został opisany przez rozzłoszczonych mieszkańców jako „obsceniczny, chciwy, krzykliwy i wulgarny”.

Ci lokalni mieszkańcy również skrytykowali nieruchomość, opisując ją jako podmiejskie centrum handlowe, odnowiony klub RSL, a nawet regionalny terminal lotniczy.

Chris Hemsworth i jego żona Elsa Pataky na przyjęciu na początku tego roku w domu.  Zdjęcia / Instagram
Chris Hemsworth i jego żona Elsa Pataky na przyjęciu na początku tego roku w domu. Zdjęcia / Instagram

W 2019 roku Hemsworth zabrał do domu tytuł drugiego najlepszego aktora w Hollywood z pensją 76,4 miliona dolarów (112 milionów dolarów nowozelandzkich) za role w finałowym Avengers and Men In Black: International.

Od początku pandemii Covid-19 Byron stał się znany jako hotspot celebrytów lub nowe Los Angeles, przyciągając słuchaczy Hollywood do sennego nadmorskiego miasta.

Zac Efron, Matt Damon i Mark Wahlberg mieszkali tam w zeszłym roku.

Dom położony jest na półwyspie Burraneer Bay w Shire Sutherland.  Załączone zdjęcie
Dom położony jest na półwyspie Burraneer Bay w Shire Sutherland. Załączone zdjęcie

Hemsworthy zostały złapane w Top Shop i Bayleaf Cafe, podczas gdy wszyscy, od Elle Macpherson po Toma Cruise’a, jedli obiad w instagramowej restauracji Rae’s w Wategos.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *