Chris Hemsworth opowiada o niebezpieczeństwach związanych z chorobą Alzheimera i bierze urlop

Chris Hemsworth opowiada o niebezpieczeństwach związanych z chorobą Alzheimera i bierze urlop
Chris Hemsworth postanowił zrobić sobie przerwę od aktorstwa.

Getty/Theo Wargo

Chris Hemsworth postanowił zrobić sobie przerwę od aktorstwa.

Po ujawnieniu, że może mieć genetyczne predyspozycje do choroby Alzheimera, aktor Chrisa Hemswortha powiedział, że on Zaplanuj mały urlop.

W rozmowie z Targowisko próżnościaktor za wół W Marvel Cinematic Universe powiedział, że jego skład genetyczny zawiera dwie kopie genu APOE4.

Badania powiązały to ze zwiększonym ryzykiem choroby Alzheimera, a podczas produkcji swojego serialu dokumentalnego „Limitless” z Chrisem Hemsworthem przeszedł testy, które ujawniły, że ma dwie kopie genu, jedną od matki, a drugą od ojca.

39-latek dał jasno do zrozumienia, że ​​nie oznacza to z całą pewnością, że stanie w obliczu diagnozy choroby Alzheimera, ale skłoniło go to do ponownego rozważenia swojego nieustannego harmonogramu filmowania w ciągu ostatniej dekady.

Czytaj więcej:
* Australijska atrakcyjność Chrisa Hemswortha z małego miasteczka stała się globalna
* Taika Waititi, Chris Hemsworth i kilka dużych pistoletów zwinęło się w kłębek, strzelając do „szalonego” Thor: Love and Thunder
* Chris Pratt mówi, że jego „zwycięstwa” nad Chrisem Evansem i Chrisem Hemsworthem zakończą debatę „najlepszy Chris”

Powiedział o odkryciu, które ma miejsce w piątym odcinku programu telewizyjnego. „To nie tak, że otrzymałem rezygnację”.

Kiedy pracował nad odcinkiem, doktor Peter Atiyah zadzwonił do twórcy serialu Darrena Aronofsky’ego, aby wyjaśnić, że nie chce ujawniać przed kamerą gotowości Hemswortha.

„To było bardzo szokujące, ponieważ zadzwonił do mnie i powiedział mi” – dodał Hemsworth. „To naprawdę coś we mnie obudziło, że chciałem wziąć wolne. I odkąd skończyliśmy program, kończę rzeczy, które zostały już zakontraktowane.

„Teraz, kiedy skończę tę trasę w tym tygodniu, idę do domu i będę miał trochę wakacji i po prostu. Bądź z dziećmi, bądź z moją żoną. „

W wywiadzie Hemsworth wyjaśnił, że jego dziadek cierpiał na chorobę Alzheimera, więc nie był to dla niego całkowity szok.

READ  Benee rozpoczyna światową trasę koncertową 10 koncertami w Nowej Zelandii w 2022 r.

Disney debatował, czy chciałby, aby ta scena znalazła się w serialu, i ostatecznie uznał, że może to stanowić „zachętę dla ludzi do lepszego dbania o siebie”.

Hemsworth ma obecnie dwa nadchodzące filmy, Extraction 2 i prequel Mad Max: Fury Road Furiosa.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *