Chris Pratt „zdenerwowany i przygnębiony” po reakcji „zdrowej córki”

Chris Pratt powiedział, że był „rozczarowany i przygnębiony”. Zdjęcie/Instagram @ChrisPratt

Chris Pratt ujawnił, że czuje się „zdenerwowany i przygnębiony” po tym, jak post był szeroko krytykowany, w którym podziękował żonie za to, że dała im „zdrową córkę”.

42-letni Pratt został opisany jako „wstydliwy i nikczemny” za wychwalanie 31-letniej Katherine Schwarzenegger, za to, że dała mu „zdrową córkę”, biorąc pod uwagę, że jego syn z byłą Anną Faris, Jackiem, przez lata zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Uwagi – poczynione we wczesnym hołdzie z okazji urodzin Katarzyny – spotkały się ze sprzeciwem, ponieważ Jack urodził się przedwcześnie i musiał przejść kilka operacji.

W piątek wieczorem w Instagram Stories przedstawiciel Guardians Of The Galaxy ujawnił, że czuje się „przygnębiony”, dzieląc się leczeniem, które pomogło mu poprawić nastrój.

Powiedział: „Poszedłem spać bardzo zdenerwowany i przygnębiony, obudziłem się szalony i nie chciałem ćwiczyć. Nie chciałem”.

„Wiedziałem, że jeśli włączę moją chrześcijańską playlistę, wyjdę do lasu i pobiegnę, poczuję się lepiej, ale nie chciałem.

– I tak to zrobiłem, o mój Boże, miałeś rację. Byłem zdumiony.

Oddany chrześcijanin, który poznał swoją drugą żonę w kościele, zaproponował każdemu, kto przechodził ciężki dzień, ćwiczenia i „wielbienie muzyki”, mówiąc, że „naprawdę mu to pomogło”.

Pratt utrzymuje, że jego stanowisko przypisane Katarzynie nie miało żadnego ukrytego znaczenia.

Pod zdjęciem pary razem aktor napisał: „Chłopaki. Prawdziwe. Spójrzcie, jak na mnie patrzycie! Znaczy. Znajdź kogoś, kto tak na ciebie patrzy! Wiesz!?”

Kontynuował: „Spotkaliśmy się w kościele.

„Ona dała mi niesamowite życie, cudowną, zdrową córkę, która żuje tak głośno, że czasami ściskam zatyczki do uszu, żeby ją zagłuszyć, ale to jest miłość!

„Pomaga mi we wszystkim. W zamian okresowo otwieram słoik marynat. To jest handel.

READ  „Gimme More”: lider ACT David Seymour świętuje wyzwolenie Britney Spears z rąk ojca

„Jej serce jest czyste i należy do mnie. Mój największy skarb znajduje się tuż obok karty Kena Griffeya Jr. Upper Dicka Rookie. Co, jeśli wiesz, wiesz, dużo mówi” – ​​dodał, odnosząc się do Hall of Sławny gracz w baseball.

„Za około 6 tygodni są jej urodziny” – podsumował Pratt. „Więc jeśli ich nie dostanę, poproszę ją, by spojrzała wstecz na ten post. Kocham cię, kochanie”.

Syn Pratta, Jack, urodził się w 2012 roku i po urodzeniu ważył 3 funty i 12 uncji (1,7 kg).

Jedna osoba napisała na Twitterze w odpowiedzi na jego wiadomość: „Kocham Chrisa Pratta, ale część „Zdrowa córka” doprowadzała mnie do szału”.

„Chociaż może nie chciał tego jako zniewagi, poniekąd tak się stało. Wyobraź sobie, jak czułby się jego syn, gdyby czytał to wcześniej?”

Inny o bardziej wściekłym głosie: „Chris Pratt ma dziecko z Anną Faris [sic] który doznał krwotoku mózgowego podczas porodu i teraz ma z tego powodu lekkie upośledzenie fizyczne. Ale upewnił się, że napisał tutaj „Córkę Salimy”. Chris Pratt jest reklamą *ck”.

Inni uważali, że sposób, w jaki określił swoją żonę, był „irytujący” – oskarżając go o to, że mówił o Katarzynie, jakby była jego „właścicielką” i nazywał gwiazdę „seksistką”.

Jeden z nich napisał: „Wspaniale jest patrzeć na nią jako na samego mężczyznę”.

Inny skomentował serię emotikonów z czerwoną flagą: „Naprawdę nie sądzę, że ten post jest tak fajny, jak myślisz”.

Inny napisał: „Wydaje się, że to sytuacja zakładników”, podczas gdy inny powiedział: „Co kryje się w śmiałości samca?”

44-letnia Faris opowiadała w przeszłości o problemach zdrowotnych swojego syna.

Gwiazda House Bunny powiedziała w swoim podkaście Unqualified w 2018 roku, według E! Aktualności.

„Jack przeszedł kilka operacji. Miał kilka operacji przepukliny, kilka operacji oczu i miał też mały problem z sercem”.

READ  Taskmaster NZ powraca z nowym składem komików

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *