Chrissy Teigen żąda perfekcji wśród młodych matek

Chrissy Teigen podkreśla swoje przemyślenia na temat wpływu mediów społecznościowych na rodzicielstwo i dlaczego obecnie mamy czują, że czują dodatkową presję, aby być „idealnym”.

Rozmowa rozpoczęła się podczas panelu wydarzenia mamy w Miami Frida, obok znanych nazwisk i gwiazd celebrytek, takich jak Jenny Mae Jenkins, Serena Williams i Amber Ridinger.

Rozmowa rozpoczęła się od poruszenia tematu uporczywego i nie do końca dokładnego przedstawiania ciąży, porodu i macierzyństwa w mediach społecznościowych.

Przyznał również, że „Instagramowa perfekcja jest ważnym czynnikiem” powodującym, że kobiety nie są w pełni przygotowane na realia tego wszystkiego.

Cytowana jest również, jak mówi: „Sposób na budowanie pewnych siebie ludzi i matek polega na umiejętności pocieszania i tworzenia więzi”.

„Przy stole nie mówiło się o zmęczeniu i dobrze jest być prawdziwym, zwłaszcza po tym, jak przez cały czas wszystko jest jasne”.

„Niezależnie od tego, czy faktycznie jest to filtrowanie, czy filtrowanie słów na Instagramie, myślisz, że jesteś jedyną osobą, która czegoś doświadcza”.

W trakcie rozmowy Teigen odniosła się do swojej decyzji o swobodnej rozmowie o stracie syna Jacka i przyznała, że ​​„nie żałuje” i „zrobiłaby to jeszcze raz”, ponieważ „liczba osób, które przychodzą do mnie w zaledwie park, aby opowiedzieć mi o swoich doświadczeniach”.

„Te zdjęcia utraty rezonują bardziej niż wszystko, co kiedykolwiek opublikowałem, i pomogły mi połączyć się z innymi ludźmi w zakresie naszych wspólnych doświadczeń”.

READ  Zmiana Władcy Pierścieni w Wielkiej Brytanii może doprowadzić do wyjazdu wykwalifikowanych pracowników z Nowej Zelandii

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top