Cicero Golisa komentuje Polskę

Polska reprezentacja Wygrał Albanię 4:1, ale jak to się stało? Ciężko powiedzieć. Po tym meczu mogliśmy mieć bardziej sprzeczne uczucia, ponieważ Albańczycy zdominowali Polaków na długich obszarach. A my Sporty Bezpieczeństwo ponownie sieje spustoszenie. Albania była czasami atakowana Wyśmiewałeś się z nas bezpiecznieByło blisko celów. A Polska? Polska wygrała Nadchodzące cele. Głównie w naszej linii jest Robert Lewandowski. Strzelono także bramki reprezentacji Polski: Robert Lewandowski, Adam Baxa, Krzekors Kreżowiak I Carol Linetti.

Obejrzyj wideo
„Palo Susa należy zszyć, ponieważ kontuzjowani gracze wciąż mają pecha”

Ponik komentuje zwycięstwo Polski

– Bardzo przydatne dzisiaj. Nowe otwarcie. Teraz Zbigniew, były prezes San Marino – Polskiego Związku Piłki Nożnej, napisał podsumowanie Feniks. Trzeba przyznać, że to najlepsze podsumowanie polskiego konkursu. Występ w czwartkowym meczu to naprawdę pozytywna rzecz.

Dziwny mecz Polaków skomentował nowy prezes PZPN Cicero Colesa. Trzy najważniejsze punkty w kontekście Bić się O awans na Mistrzostwa Świata. Komplement dla trenera, naszych zawodników, a zwłaszcza debiutanta Adama Buxy. Kolejny hit w niedzielę! Notatka. Takie wprowadzenie wymyślił prezes – napisał prezes PZPN.

Jaka jest sytuacja w grupie?

Anglia prowadzi w grupie A z 12 punktami po pokonaniu Węgier (4:0). Polska jest na drugim miejscu z siedmioma punktami. Trzecie miejsce z taką samą liczbą punktów zajęli Węgrzy. Albania ma sześć punktów, a Andora trzy punkty po pokonaniu San Marino.

Tak wygląda sytuacja w tabeli L. Mistrzostwa Świata 2022 po meczu Polska-Węgry-Anglia

READ  CATF publikuje wizję dekarbonizacji polskiego systemu elektroenergetycznego wraz z nowymi analizami i rekomendacjami - Grupa zadaniowa ds. czystego lotnictwa

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *