Citroen prezentuje niesamowitą płonącą wątrobę Ami

Możesz podarować swojemu Citroenowi Ami płomienie, dodając mu jeszcze więcej mocy.  Wyraźnie.

dostarczony

Możesz podarować swojemu Citroenowi Ami płomienie, dodając mu jeszcze więcej mocy. Wyraźnie.

ten Citroën Ami wystartuje w Wielkiej Brytanii w przyszłym roku z 1000 rezerwacji i kolejnymi 14 000 wyrażeniami zainteresowania. Tym, co powinno wzbudzić większe zainteresowanie, jest to, że możesz nosić własne ciuchy Ami płomienie. Oczywiście większa prędkość i moc.

Sześć grafik wykonanych przez Citroena będzie dostępnych dla klientów z Wielkiej Brytanii, w tym Jungle, Tutti Frutti, British Globetrotter, Camo, Tribe i Trendy, które wyglądają jak potrzeba prędkości Predefiniowana grafika.

Ale ci z Francji będą mogli tworzyć własne, niestandardowe projekty, w tym płomienie, a także własne obrazy, jeśli sobie tego życzą.

Moja mała mama jest małym elektrycznym samochodem w mieście, Prawnie sklasyfikowany jako quadMa 1290 mm szerokości i tylko 2410 mm długości. Osiąga maksymalną prędkość 45 kilometrów na godzinę i zasięg 70 kilometrów, co oznacza, że ​​najlepiej nadaje się na krótkie wycieczki do lokalnych sklepów lub małe dojazdy.

Czytaj więcej:
* Niedzielna przejażdżka: Citroen C3 Shine
* Samochody, które dają wspomnienie nostalgicznego kłusa
* Wysokość 5 nowego średniej wielkości SUV-a Citroena
* Mniej mrowienia, większy komfort w nowym Citroenie C4 Cactus

Niestety, Citroen zbuduje Ami tylko z kierownicą po lewej stronie, co oznacza, że ​​nie będzie miał oficjalnej premiery w Nowej Zelandii. Europejscy nabywcy mogą go kupić za 6900 euro (11 503 NZD).

Masz ochotę na wytatuowaną ami?

dostarczony

Masz ochotę na wytatuowaną ami?

Dostępne będą również opcje najmu w formie kaucji i płatności miesięcznych, wprowadzono również opcje najmu krótkoterminowego.

„Filozofią Ami jest to, że powinien być tak przystępny cenowo jak telefon komórkowy” – powiedział Vincent Cope, dyrektor generalny Citroena. Autosamochód w Wielkiej Brytanii.

Najwyraźniej około 80 procent z 9000 klientów Ami było nowych w Citroenie, a ta połowa kupiła samochód bez wizyty u dealera.

Wspaniale mieć jeden z nich w Nowej Zelandii, oficjalna premiera nie nastąpi w najbliższym czasie.

dostarczony

Wspaniale mieć jeden z nich w Nowej Zelandii, oficjalna premiera nie nastąpi w najbliższym czasie.

„Dla nas to jeden z wyrazów tego, czym jest dzisiaj Citroen i otwiera drogę do nowej gospodarki e-commerce.

„Dziś Citroën ma na celu zapewnienie spersonalizowanej mobilności w atrakcyjny i przystępny sposób. Jeśli wszyscy chcemy 500 km zasięgu, wszechstronnych osiągów i pełnej autonomii, wszyscy musimy być gotowi zapłacić 100 000 funtów za samochód rodzinny.

„W Citroenie uważamy, że to nie jest właściwa ścieżka i będziemy agresywni w naszych wysiłkach, aby zapewnić alternatywy”.

READ  ASIC „recenzuje” niektórych australijskich wpływowych osób finansowych

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top