City Logistics jest dobrze zapakowane w Łodzi II

Wellback Panatoni’s City Logistics எடுத்து dź II Magazyn wynajął 10 500 mkw.

Wynajmowana powierzchnia powinna zostać wykorzystana przez operatora logistycznego do maszynowego mycia i dezynfekcji pojemników wielokrotnego użytku na żywność dla sieci supermarketów. Najemca wprowadzi się do nowej siedziby w lipcu, skąd będzie prowadził swoją podstawową działalność. Oxy Immo pośredniczyła w zawarciu umowy najmu.

Dzierżawa firmy Wellbag to kolejny przykład elastyczności logistyki miejskiej. Z jednej strony oferuje firmom takie opcje jak wynajem niewielkich lokali na powierzchnie powyżej 10 000 metrów kwadratowych; Z drugiej strony przestrzeń można przekształcić w dowolną funkcję. W tym czasie musieliśmy to dostosować do nowoczesnych procesów czyszczenia przemysłowego, co jest osiągane w 100 procentach. W wyniku wyboru Wellpack Park City Logistics Audi II jest w pełni wynajętym obiektem logistyki miejskiej w portfolio Panatoni.
Kamil Kuviatkovsky, starszy menadżer ds. Leasingu w Panatoni

City Logistics Łódź II Prime została zbudowana tak, aby spełniała wymagania certyfikatu „Very Good”. Znajduje się 8 km od centrum Audi, 5 km od A1 (główna polska autostrada północ-południe) i 27 km od A2 (zachód-wschód). Łączna powierzchnia planowana wynosi 38 000 metrów kwadratowych.

READ  Davos 2022: Polska energetyka potrzebuje co najmniej 1,3 biliona złotych inwestycji do 2030 r. - Novinite.com

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *