Co się dzieje z Newshubem i tą witryną

Co się dzieje z Newshubem i tą witryną

Newshub.co.nz nie jest już aktualizowany. Wejdź na stuff.co.nz.

Ta witryna nie jest już aktualizowana i chcemy mieć pewność, że wiesz, gdzie znaleźć swoje ulubione wiadomości i historie.

Pomóż nam także zrozumieć Twoje preferencje w zakresie wiadomości internetowych i telewizyjnych Weź udział w naszej ankiecie tutajTo zajmie tylko kilka minut, a weźmiesz udział w losowaniu i wygrasz kartę Prezzy.

6 lipca 2024 r. biuletyn Newshub TV w ThreeNow i TV Three został zastąpiony przez Biuletyn wyprodukowanych materiałów Trzy Wiadomości. Jest to część umowy zawartej przez Stuff i Warner Bros Discovery (WBD) w następstwie decyzji WBD o zamknięciu swoich działów informacyjnych, w tym Newshuba.

Wkrótce nastąpi przekierowanie do witryny Newshub.co.nz things.co.nzTam, gdzie to możliwe, zawartość Newshub z ostatnich kilku lat zostanie przeniesiona. Oto, czego się spodziewać:

Co stanie się z Newshub.co.nz?

Newshub.co.nz jest teraz repozytorium archiwów niesamowitych dziennikarzy Newshub, a my pracujemy nad przeniesieniem dostępnych treści do things.co.nz.

Strona internetowa, aplikacja i media społecznościowe Newshub nie są już aktualizowane, więc codzienne wiadomości cyfrowe, polityka, sport i pogoda są dostępne na stronie things.co.nzJeśli jesteś fanem aplikacji, możesz je pobrać Aplikacje do rzeczy NA jabłko I Android jest tutaj Teraz możesz śledzić @nzstuff dalej TIK Tok I Instagrama.

Stuff to najważniejszy serwis informacyjny Aotearoa. I idealnie pasuje do nowej generacji ThreeNews. Ogłaszając nowe partnerstwo, Sinéad Bouchet, właścicielka i wydawczyni Stuff, podkreśliła: 35 fantastycznych lat odważnego, niezależnego dziennikarstwa prowadzonego przez Newshub i Three – wartości, które Stuff podziela i z dumą nadal kultywuje.

Oprócz artykułów, czatów i filmów z biuletynu ThreeNews witryna Stuff.co.nz zawiera wiele najważniejszych wiadomości, które wcześniej odwiedziłeś w serwisie Newshub.co.nz — najświeższe informacje na temat Nowej Zelandii, polityki, sportu, świata, rozrywka, filmy i podcasty – a także mnóstwo… Funkcje premium, w tym Doświadcz rzeczy znanych na całym świecie w Nowej Zelandii, Biuletyny e-mailoweKomentarze i codzienne relacje na żywo.

READ  Kwestie bezpieczeństwa królowej Elżbiety zbliżają się do „ponownej oceny”: raport

A co z wiadomościami o 18:00?

Program informacyjny o godzinie 18:00 w ThreeNow i TV Three został zastąpiony przez Biuletyn wyprodukowanych materiałów Prezentuje go ThreeNews, godzinny program w dni powszednie i półgodzinny w weekendy Sama HayesaZawiera niektórych z Twoich ulubionych dziennikarzy, w tym Ginę Lynch, Lisette RimmerHeather Kates i Laura Tuppo. Razem z tym zespołem dziennikarze multimedialni Stove z Aotearoa współtworzą biuletyn.

Możesz przesyłać strumieniowo biuletyn Teraz trzyOglądaj w TV Three, dołącz do czatu i poznaj powiązane filmy, historie i treści na stuff.co.nz/threenews.

Kim jest Stoff?

Stuff Group jest wiodącą firmą medialną w Nowej Zelandii. Jest właścicielem najpopularniejszego w kraju serwisu informacyjnego, things.co.nzDziesiątki ulubionych tytułów gazet i czasopism – w tym Sunday Star-Times, The Press i The Post – plus sąsiedziStuff zatrudnia więcej dziennikarzy niż jakiekolwiek inne media w Nowej Zelandii i służy Nowozelandczykom od założenia najstarszej gazety Taranaki News (obecnie Taranaki Daily News) w 1857 roku.

Firma jest dumna, że ​​jest lokalną własnością Butchera – doświadczonego dziennikarza.

Niezależność, odwaga i inicjatywa są podstawą dziennikarstwa Stuff. Misją firmy jest pomoc w uczynieniu Aotearoa lepszym miejscem poprzez niezależne dziennikarstwo i innowacyjne usługi, które łączą ludzi i społeczności oraz wspierają demokrację. Możesz czytać Statut spółki tutajI Nasz Kodeks praktyki i etyki redakcyjnej znajduje się tutaj.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *