Co zainspirowało „zieloną” aksamitną kurtkę księcia Williama?

Rozwiązanie kryzysu klimatycznego będzie wymagało odważnego myślenia i nieustraszonego działania. Takie podejście przyjął również książę William, gdy zeszłej nocy wybrał swoje ubrania Nagrody Earthshot.

Nagrody, pomysł rodziny królewskiej, przyniosą 50 milionów funtów (97 milionów dolarów) w ciągu następnej dekady twórcom zmian klimatycznych, którzy przeprowadzą wyścig o rozwiązanie najbardziej palących problemów środowiskowych na świecie.

Zgodnie z praktykami ochrony środowiska goście podczas ceremonii otwarcia, nazwanej „Eko Oskarami”, zostali poproszeni o „uważanie na środowisko przy wyborze ubrań” i nie kupowanie na tę okazję czegoś nowego.

Goście zostali poproszeni w

WPA Paul / Getty Images

Goście „Eko Oskarów” zostali poproszeni o nie kupowanie nowych ubrań na tę okazję, a zamiast tego o ponowne założenie starych faworytów na zielony dywan.

Księżna Kate pojawiła się ponownie w eleganckiej sukience od Alexandra McQueena, którą po raz pierwszy założyła na BAFTA w Los Angeles w 2011 roku.

Jej mąż, książę William, najwyraźniej czerpał inspirację bezpośrednio z zielonego dywanu na to wydarzenie, ponieważ miał na sobie ciemnozieloną aksamitną kurtkę brytyjskiej marki Reese (pierwotnie noszona w 2019 roku) i czarny kołnierzyk polo.

Czytaj więcej:
* Milenijny róż się skończył. All Hail Jin Z zielony
* Kontrowersyjna różowa kurtka Daniela Craiga udowadnia, że ​​kolor jest zwycięzcą dla mężczyzn po 50. roku życia
* Kate Middleton prosi swoją dziewczynę z ligi wewnętrznej o to złoto Nie czas umierać Wygląd czerwonego dywanu
* Gwiazdy dołączają do nagrody Earthshot księcia Williama

Wygląda na to, że William lubi luksusową tkaninę Nosi bardziej tradycyjną czarną aksamitną kurtkę Do premiery filmu Nie ma czasu na śmierć zeszły tydzień. Jakie są szanse zobaczenia? Gwiazda Bonda Daniel Craig wygląda oszałamiająco w dwurzędowym smokingu w kolorze fuksji Czy przyszły król zainspirował ponowne pojawienie się odważnej zielonej kurtki?

A może przeczytał księcia Artykuł Zoe Walker Ahwa o ponownym pojawieniu się „Gen Z Green” Uważa, że ​​kolor uderzy w pokolenie Z, które poniesie ciężar skutków zmian klimatycznych.

Odważny strój to odejście księcia, który nie jest znany ze swojego stylu.

WPA Paul / Getty Images

Odważny strój to odejście księcia, który nie jest znany ze swojego stylu.

Uderzając w postać podobną do nieżyjącego już Steve’a Jobsa, który stworzył reklamę produktu Apple, książę powiedział młodym widzom w domu: „Nie zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby chronić planetę dla twojej przyszłości. Ale Earthshot należy do ciebie”.

„W ciągu najbliższych 10 lat będziemy działać. Proszę, ucz się dalej, domagaj się zmian i nie trać nadziei.”

„Jako naukowiec musimy współpracować, aby inspirować, tworzyć na nowo i budować zrównoważoną przyszłość, której tak bardzo potrzebujemy” – powiedział książę Karol, ojciec Williama, przed ceremonią wręczenia nagród.

Jeśli gotowe do noszenia oświadczenie Williama zainspirowało Cię do ponownego wyobrażenia sobie roli, jaką aksamit odgrywa w Twojej garderobie, nie szukaj dalej niż trafnie nazwana luksusowa lokalna marka Daldelszen. Aksamitna kurtka z klapami princeski.

Kosztując 4 890 USD, jest to dość drogie wejście do królewskiej estetyki, ale podobnie jak Prince, będziesz go nosić więcej niż raz.

READ  Britney vs. Spears: Sfrustrowany i głęboko wadliwy Dooku na Netflixie podkopuje samego siebie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top